Все эпизоды "Без оголошення війни"

росіяни збили пасажирський літак і не визнавали цього. Це не MH-17 у 2014, а Korean Air 007 у 1983 році

 • Общество
 • 27 минут
 • 25 ноября 2022

Слушать

Ви точно чули про збитий малазійський боінг MH-17 і бачили спроби росії відхреститись від цього. Їм не вдалось, суд в Нідерландах таки вказав на винуватців у 2022 році. Для росії це не вперше: у 1983 році союз збив пасажирський літак південнокорейських авіаліній Korean Air 007 і потім довгі роки намагався пояснити, чому не все так однозначно і взагалі це не вони. Як бачимо, історія повторилась. 

А ще ми запустили Patreon! Якщо вам подобаються наші подкасти і у вас є бажання нас підтримати — це буде вау!Слушайте в приложении

Без оголошення війни: другие эпизоды

 • 35 минут
 • 22 часа назад
Без оголошення війни

Геноцид в Руанді і «Радіо тисячі пагорбів»: паралелі з рф та їх пропагандою

Історія Руанди надзвичайно кривава: близько мільйона людей загинуло під час геноциду в 1994 році — це число смертей всього за 100 днів. Коли читаєш про це — паралелі одна за одною виникають з тим, як діє сьогодні рф. І так, пропаганда вбиває — доведи, що вона винна у смертях більше 50 тисяч руандійців. На жаль, як завжди, маємо і погані новини про те, ви буде рф відповідати за геноцид українського народу.

 • 39 минут
 • 21 ноября
Без оголошення війни

Іран під санкціями 40 років. Як живе країна і чому санкції не працюють так, як ми думаємо (+ трошки поганих новин)

Це ще один випуск про Іран — логічне продовження подкасту про Ірано-ізраїльський конфлікт. Ми дуже коротко пояснюємо, чому на Іран наклали перші санкції і чому накладали всі наступні. Але важливо не це, а те, чому попри санкції Іран все ще може зробити свої безпілотники і якось виживати. Ми звісно порівнюємо ситуацію з росією у 2014 та 2022 році, як санкції діють у них і чому так повільно. А ще маємо трохи поганих новин — дослухайте до кінця. 

А ще ми запустили Patreon! Якщо вам подобаються наші подкасти і у вас є бажання нас підтримати — це буде вау!

 • 33 минуты
 • 15 ноября
Без оголошення війни

Дюнкерк 1940-го: як рятували 400 000 солдат і чому британці посварились з французами

Сьогодні ми говоримо про операцію "Динамо" 1940 року, коли британські та французькі війська евакуювали з міста Дюнкерк. Можливо ви бачили фільм про це 2017 року, непоганий. Але реальність була страшнішою і ми про неї розповімо як є. А ще — спробуємо порівняти з Херсоном листопада 2022 року, коли росіяни намагались врятувати свої війська з правого берега Дніпра. 

А ще ми запустили Patreon! Якщо вам подобаються наші подкасти і у вас є бажання нас підтримати — це буде вау!

 • 29 минут
 • 11 ноября
Без оголошення війни

Російська імперія майже 300 років нищила українську мову. А вона всеодно вижила

До дня української писемності ми хотіли зачитати диктант. Але подумали, що все ж залишимо це спеціалістам, а самі розповімо про те, що українська мова вижила навіть не зважаючи на те, як майже 300 років її крок за кроком намагались знищити у російській імперії. Також дуже закликаємо вас більше дізнатись про розвиток та становлення мови — існує чимало якісних документальних фільмів та експлейнерів на цю тему і їх дійсно цікаво дивитись. 

А ще ми запустили Patreon! Якщо вам подобаються наші подкасти і у вас є бажання нас підтримати — це буде вау!

Новые подкасты

Популярно на этой неделе