Все эпизоды "Що з економікою?"

Айварас Абромавичус: Наразі зерно продають дешевше, за собівартість врожаю наступного року

 • Экономика
 • 31 минута
 • 25 ноября 2022

Слушать

У новому випуску подкасту ми говорили про агросектор. Гість студії — Айварас Абромавичус, власник компанії "Агрорегіон", міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014—2016). Які основні тенденції цьогорчного врожаю? Що очікувати далі від "зернового коридору"? Про це та інше слухайте у подкасті.Слушайте в приложении

Що з економікою?: другие эпизоды

 • 50 минут
 • 6 дней назад
Що з економікою?

Генератори не вихід: як справитися з енергетичною кризою? Експерт з енергетики Олексій Хабатюк

У новому випуску "Що з економікою?" ми обговорили енергосистему України. Як зробити її більш стійкою до атак росіян і чому генератори — не вихід? Чи є майбутнє в малої енергетики і чому тарифи на електрику треба підвищувати? Про це та інше спілкувалися у подкасті з експертом з енергетики Олексієм Хабатюком.

 • 49 минут
 • 27 января
Що з економікою?

Як виникли і впливали на економіку України медіа олігархів? Роман Романюк і Дмитро Горюнов

У новому випуску “Що з економікою?” ми обговорили медіа українських олігархів. Коли вони виникли, як впливали на українців? І як треба боротися з медіахолдингами олігархів? Про це та інше ми говорили у подкасті з Романом Романюком, політичним журналістом Української правди та Дмитром Горюновим, старшим економістом Центру економічної стратегії.

 • 53 минуты
 • 18 января
Що з економікою?

Яким був 2022 і чого очікувати цього року у зовнішній торгівлі? Розмова з Тарасом Качкою

Війна спричинила багато логістичних викликів. Поза тим, ринок не впав, а показники торгівлі майже наблизилися до довоєних. Про те, що чекає експорт та імпорт у 2023 році і як блокування портів в Чорному морі вплинуло на глобальні ринки ми говорили у новому випуску подкасту "Що з економікою?" з Тарасом Качкою, заступником міністра економіки та торговим представником України. Також у випуску: як вдалося знайти нові шляхи експорту, чому важко домовитися про експорт металургії морем і які можливості відкрили для себе українські трейдери під час війни.

 • 34 минуты
 • 13 января
Що з економікою?

"Війна не заважає здійснювати інституційні реформи" - про відновлення з Сологуб і Городніченком

Нещодавно команда провідних українських та світових економістів написали книжку на майже 500 сторінок про принципи українського відновлення. Ця велика і грунтовна праця дає можливість закрити для себе усі питання щодо концепцій майбутньої відбудови. Серед редакторів книги Ілона Сологуб, наукова директорка Вокс Україна, та Юрій Городніченко, професор Каліфорнійського університету Берклі. У новому випуску подкасту вони розкажуть більше про дослідження, відбудову та міжнародну підтримку України. Книга про відбудову: https://cepr.org/publications/books-and-reports/rebuilding-ukraine-principles-and-policies 

Новые подкасты

Популярно на этой неделе