Всі епізоди "(не)Безпечна країна"

Екс-командир полку "Азов" Максим Жорін: Підхід росіян до боїв не змінився — закидати людськими ресурсами

 • Суспільство
 • 38 хвилин
 • 15 березня 2023

Слухати

"(не)Безпечна країна" – це спільний подкаст Центру оборонних стратегій, Медіацентру Україна та Української правди, у якому ведуча Аліна Фролова запрошує військових та цивільних, експертів та волонтерів, з якими говорить про безпекові питання та про те, як скоріше наблизити перемогу у війні з Росією.

У новому епізоді подкасту говоримо з Максимом Жоріним — українським військовослужбовцем, майором ЗСУ, екс-командиром полку "Азов", політичним діячем та начальником Центрального штабу Національного Корпусу.

У епізоді цього подкасту говоримо про Азов, еволюцію української армії, про командирів батальонів та росіян, які закидують людськими ресурсами.

Теги


Слухайте у додатку

(не)Безпечна країна: інші епізоди

 • 55 хвилин
 • 8 березня
(не)Безпечна країна

У Росії одні провали, але нам це дається надзвичайно важкою ціною. Центр оборонних стратегій про рік повномасштабної війни

"(не)Безпечна країна" – це спільний подкаст Центру оборонних стратегій та Української правди, у якому ведуча Аліна Фролова запрошує військових та цивільних, експертів та волонтерів, з якими говорить про безпекові питання та про те, як скоріше наблизити перемогу у війні з Росією.

Новий епізод подкасту присвячений оцінці року повномасштабної війни, трансформації української армії за цей рік, загрозі наступу з Білорусі, дестабілізації Молдови. Також поговоримо про те, що думають у США та Китаї, чому досі не працює ленд-ліз та що робити з Росією і якою має стати Україна, щоб вижити та розвиватися.

Гості епізоду:

Андрій Загороднюк - Голова Правління Центру Оборонних Стратегій, Міністр оборони України (2019–2020).

Олександр Хара - Дипломат, експерт з питань зовнішньої та безпекової політики Центру Оборонних Стратегій. Помічник Міністра оборони України (2020), колишній співробітник Апарату РНБО України та Посольства України в Канаді та Міністерства закордонних справ України

 • 33 хвилини
 • 1 листопада
(не)Безпечна країна

Радник голови МВС Вадим Денисенко: Весь світ має зрозуміти, що розвал Росії – це не страшно

Чи потрібно нам вивчати Росію? З одного боку, відоме гасло Миколи Хвильового «Геть від Москви» набуло ще більшої сили після нападу Росії на Україну: для значної частини українців стало неприйнятним не тільки споживати російський контент, але й слідкувати за тим, що там відбувається. З іншого боку, при нашому небажанні знати щось про Росію, все ж мають бути організації, які займаються її вивченням для того, щоб краще бачити контури ворога, розуміти його слабкі та сильні сторони та уберегти себе від ілюзій про те, що Росія от-от розвалиться. Одна з небагатьох організацій, що займаються вивченням Росії зараз – це Український інститут майбутнього, виконавчим директором якого є радник голови МВС Вадим Денисенко. «Ми розуміємо, що потрібно мати знання що там відбувається, треба відслідковувати усе - від економіки і до соціальних і національних настроїв, для того, щоб ми не попадали в пастку міфів, які люблять говорити політики, які взагалі не розуміють що там відбувається» - каже він.   У новому епізоді подкасту «(не)Безпечна країна» ведуча Аліна Фролова поговорила з Денисенком про ідеологію «русского мира», про подальшу долю Росії, про те, які національні республіки мають потенціал до відділення, про російські еліти, ура-патріотичну опозицію Путіна і про те, чому у світі зараз бояться розвалу Росії.
 • 41 хвилина
 • 21 жовтня
(не)Безпечна країна

Сергій Гайдай: Ми втратили багатьох людей на Луганщині. Але за їхніх дітей можемо повоювати

Про те, що відбувається на Луганщині найчастіше розповідає очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він був призначений керівником Луганської облдержадміністрації ще у 2019 році та зараз керує областю, яка майже повністю знаходиться в окупації. Станом на кінець жовтня ЗСУ вдалось звільнити  і утримати кілька населених пунктів, які зараз російські військові регулярно обстрілюють. Луганська область зазнала найбільших руйнувань серед усіх областей з моменту початку повномасштабної війни. Вже зрозуміло, що післявоєнне відновлення Луганщини займе багато-багато років, але досі не зрозуміло, як буде відбуватись відновлення зв’язків з людьми, які живуть в окупації з 2014 року і весь цей час споживали з російських телеканалів брехню про фашистів в Україні.   У новому епізоді подкасту «(не)Безпечна країна» ми поговорили з Сергієм Гайдаєм про те, як працює адміністрація в умовах, коли більшість території області захопила РФ, якою буде економіка регіону після деокупації, що треба робити з колаборантами, як російська пропаганда промила мізки людям, які живуть в окупації з 2014 року та чому важливо боротись за їхніх дітей.
 • 32 хвилини
 • 29 вересня
(не)Безпечна країна

US Army General Wesley Kanne Clark: Putin wants to shock the West by nuclear threats and stop its supporting Ukraine

Wesley Kanne Clark spent 34 years in the U.S. Army, receiving many military decorations, several honorary knighthoods, and the Presidential Medal of Freedom.  Clark served as the Supreme Allied Commander Europe of NATO from 1997 to 2000, commanding Operation Allied Force during the Kosovo War. General Wesley Clark was among 20 of US fellow experts and national security professionals who signed open letter to the President Joe Biden and call to immediate supply of all required means to win the war with russia, including long range HIMARS (300 km range) and sufficient air defense systems. With Gen Clark we speak in our podcast (un)Safe Country about Putin’s nuclear intimidation, how use of nuclear weapons by russia could change the war course, Ukrainian counteroffensive, sanctions against russia, support of Ukraine and how to win modern war.

Нові подкасти

Популярне цього тижня