Євген Дикий, ветеран російсько-української війни, екскомандир роти батальйону "Айдар", директор Національного антарктичного наукового центру, на Radio NV про масовану російську атаку по Києву, удар Орешником, чому це стало програшним рішенням Кремля, та про зсув на фронті.
Ведучий – Павло Новіков