Всі епізоди "Без кісток"

Квартал-95 не сміється, Путін на кордоні, Гордон+Комаровський, “консерватизм” Разумкова

 • Політика
 • 26 хвилин
 • 13 листопада 2021

Слухати

Поки Володимир Путін і Олександр Лукашенко стягують війська та нагнітають ситуацію за допомогою мігрантів, в Україні продовжується політичний процес. А все тому, що для Офісу Президента ця ситуація - “звичайна” і не являє собою “нічого нового”. Тож можна і за Гео Леросом поганятися, той, бачите, палець показав. Тепер ДБР розбирається, що з таким норовистим нардепом робити.
Тим часом від фракції “Слуга народу” відкололося МФО імені Дмитра Разумкова і плавно дрейфує в бік політики “розумного консерватизму”. Десь ми це все вже бачили і чули. Чи не на Валдаї?
Дмитро Гордон та Євген Комаровський зізналися, що вони  “лохи”, бо підтримували Зеленського. Втім панство скромно замовчує про іншу когорту політиків, яких вони підтримували і причини такої підтримки.
Квартал-95 більше не сміється із президента. Бо президент  Володимир Зеленський, а він для “кварталівців”  як батько. Або, можливо, тепер в країні стало і дійсно не смішно.
І лише Юлія Мендель у доброму гуморі, бо завела канал, де розповідає про шпіца Олександра Лукашенка. Слухайте у додатку

Без кісток: інші епізоди

 • 24 хвилини
 • 19 лютого 2022
Без кісток

Путін — “не пацан”, втеча ОПЗЖ, Мосейчук — президент і Мендель у Playboy

Російська “дипломатія” вчергове доводить нам, що вона ніяк не дипломатія, а просто “базар з райчика”. Лавров намагається взяти весь світ “на пацана”, хоча насправді жоден кремлівський “жилець” таким не є. Незрозумілою залишається й доля Жириновського. А Лукашенко обіцяє над`ядерну зброю. Мабуть він мав на увазі Олександра Мороза, який раптово був витягнутий із нафталіну української політики і переміщений у Мінськ. 
Тим часом в Україні Ігор Коломойський думає над висуванням Наталії Мосейчук в президенти, а Володимир Зеленський перетворює свято єднання на свято піару. 

 • 25 хвилин
 • 12 лютого 2022
Без кісток

Єбабуся Зеленського, конверти Трухіна, красавица Путіна та бог Лукашенка

Дія Саміт приніс українцям багато нових електронних послуг. Одна з новацій  смартфон для пенсіонерів, серед варіантів назви інновації  “Єбабуся”. Яким коштом будуть втілювати програму, яку вигадав Володимир Зеленський  поки що не зрозуміло.
І тижня не минуло, а про справу “Слуги народу” Олександра Трухіна наче й забули. Не треба так. Давайте пам`ятати. Тим часом Сергій Лещенко спантеличився через колеса на каналі “Дом”, а Давид Арахамія запропонував рекламувати алкоголь в ефірі телеканалу Ігоря Коломойського.
Ну і до ліпших новин  знайдена справжня “красавица” для Володимира Путіна. Навіть не одна.
Про ці та інші політичні події тижня з гумором у програмі “Без кісток”

 • 27 хвилин
 • 4 лютого 2022
Без кісток

Трухін у лісі, дипломатія Зеленського, санкції для каналу Наш

Тепер стало зрозуміло, навіщо Володимир Зеленський розпорядився посадити мільярд дерев. Аби в цьому лісі тихесенько могла вміститися вся монобільшість. Відео  із Олександром Трухіним можна розбирати на цитати. А також не можемо утриматись від цитування нашого президента Володимира Зеленського, який закордонним журналістам каже одне, а українським громадянам - протилежне. Певно, сподівається, що українські громадяни не почують нічого окрім виступу гаранта у Верховній Раді. 
На каналі Євгенія Мураєва “Наш” мабуть уперше розказали правду. І навіть не один раз. Ось що роблять акції активістів та загроза санкцій. А от канали Шуфрича-Медведчука, навпаки, знову і знову відновлюються, хоча президент хвалився, що наклав на них санкції. 
Про ці та інші політичні події в сатричній програмі “Без кісток”.

 • 24 хвилини
 • 29 січня 2022
Без кісток

Теревені Росії, звернення Зеленського, Верховна Рада на карантині, Дмитрук

З Росії продовжують залякувати Україну. То танками, то ракетами, то Кадировим. Але в Офісі Президента України переконані — це всього лише лякалки. І навіть Джо Байден та розвіддані США не здатні переконати Володимира Зеленського у зворотному. Тож він закликав українців не лякатися Інтернету, а почати лякати Інтернет самим…

Тим часом Верховна Рада намагається ухвалювати якісь закони, але виходить украй погано. Здається, немає депутатів монобільшості. Тож парламент закрили… на карантин… Але переживати не варто… нікому окрім бджіл…

Колишній “Слуга народу” Артем Дмитрук влаштував скандал у себе в рідній Одесі. Не виключено, що це наслідки “розумної політики” Дмитра Разумкова.

А міністр освіти Сергій Шкарлет  приїхав до Луцька перерізати стрічку. Допомагали два депутати, голова облради та хор з попами…

Нові подкасти

Популярне цього тижня