Комфорт починається з безпеки

видавець: Radio NV
Епізодів: 7

Слухати
Підписатись

Автор та ведучий – Дмитро Стрижов – СЕО та засновник холдингу охоронних підприємств "Шериф" оцінює та проектує життя людини з точки зору усіх можливих ризиків та їх запобігання. Безпека – це "Шериф"

Слухайте у додатку

Епізоди 7

  • 27 хвилин
  • 24 листопада 2021
Комфорт починається з безпеки

Як правильно убезпечити бізнес та його власника?

Дмитро Стрижов запросив експерта з системного бізнесу Кирила Куницького, щоб поговорити про те, які загрози для бізнесу та його власника в Україні існують сьогодні і ключове – як уникнути загроз або звести їх до мінімуму. Які засоби безпеки застосовувати та яку систему захисту від загроз використовувати – слухайте у цьому подкасті.

  • 3 хвилини
  • 18 жовтня 2021
Комфорт починається з безпеки

Які повноваження і чим озброєні бійці охоронної компанії?

Чи достатньо законних повноважень в охоронних компаній, щоб забезпечити безпеку громадянам і бізнесу? Як екіпіровані групи швидкого реагування охоронного холдингу "Шериф" та інших охоронних операторів України  відповіді на ці та інші популярні питання знайдете у аудіопрограмі Дмитра Стрижова.

  • 2 хвилини
  • 21 вересня 2021
Комфорт починається з безпеки

Що робити, якщо вас примушують скасувати тривогу на об'єкті, що охороняється?

Якщо на вашому об'єкті, що охороняється, спрацював сигнал тривоги, то оператор миттєво дзвонить вам, щоб підтвердити бойова це тривога або помилкова.
Як ваша охоронна фірма дізнається, що вас не примушують відповісти, що у вас все добре і тривога спрацювала випадково? У своїй черговій аудіопрограмі засновник холдингу "Шериф" Дмитро Стрижов дає простий лайфхак, як обхитрити зловмисників.

  • 5 хвилин
  • 17 вересня 2021
Комфорт починається з безпеки

Чи можна довірити свою безпеку і майно службі охорони?

Міф чи реальність те, що охоронна компанія сама може навести злочинців на клієнта? Про принципи роботи служби охорони на прикладі "Шериф" розповідає засновник холдингу Дмитро Стрижов.

Нові подкасти

Популярне цього тижня