Тема Історія

Магія, ікла та шерсть

Епізодів: 2

Слухати
Підписатись

Новий подкаст “Магія, ікла та шерсть” про зниклих тварин та міфічних чудовиськ з українських земель. Тільки матеріальні докази.

Автор та ведучий подкасту – Павло Нечитайло 

Звукорежисерка – Яна Шпачинська 

Журналіст – Тарас Піц 

Слухайте до кінця!

Слухайте у додатку

Епізоди 2

  • 61 хвилина
  • 6 днів тому
Магія, ікла та шерсть

Що трипільці лишили по собі: жіночі фігурки, статуетки вагітних, богиня-птаха

У другому випуску подкасту "Магія, ікла та шерсть" про обряди і вірування трипільців. Які магічні дії вони робили за допомогою антропоморфної пластики? Що вона значила для трипільців? Навіщо фігурки розбивали? Чи замінили ними жертвоприношення? Розповідає львівська дослідниця антропоморфної пластики у фондах Львівського історичного музею Яна Яковишина. Автор та ведучий Павло Нечитайло

  • 35 хвилин
  • 13 березня
Магія, ікла та шерсть

Бестії верхнього палеоліту: мамонти, лісовий слон та печерний ведмідь

Новий подкаст “Магія, ікла та шерсть” про зниклих тварин та міфічних чудовиськ з українських земель. Тільки матеріальні докази. У першому випуску про представників фауни епохи палеоліту. Чи справді наші предки полювали на мамонтів? Чи жили в Україні шаблезубий тигр та шерстистий носоріг? Якої тварини люди палеоліту боялися найбільше? Розповідає доктор географічних наук, викладач Чернівецького університету Богдан Рідуш. Автор та ведучий подкасту – Павло Нечитайло. Звукорежисерка – Яніна Шпачинська. Журналіст – Тарас Піц.

Нові подкасти

Популярне цього тижня