Все эпизоды "АШОШ"

Лекція про грув

 • Музыка
 • 78 минут
 • 11 января 2023

Слушать

1 січня АШ запросили прочитати лекцію на новорічній вечірці. АШ не злякався і прочитав. Як гравітація і еволюція визначили тілесне відчуття музики? Як музична індустрія поступово пристосувалася до потреб людського тіла? Приклади з Палестрини, Генделя, Моцарта, Лігеті, Ксенакіса, Фуррера, та, звичайно, з Євробачення.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/ashosh/message 

Теги


Слушайте в приложении

АШОШ: другие эпизоды

 • 89 минут
 • 28 марта
АШОШ

Нахіба композитори пишуть складну музику? Дискусія АШ і Андрія Іздрика.

Як так сталося, що деяка композиторська музика складна, незрозуміла, неприємна, нелогічна? Які економічні, політичні і технічні чинники впливають на "комфортність" композиторської музики для слухачів? Чи вміють композитори миттєво розуміти всі математичні конструкції і змістовні сенси, коли слухають музику? Як пов'язані "приємність" і легкість сприйняття музики з її структурою? Про це і багато про що інше — гостра, сповнена гумором і життєвими історіями дискусія композитора Шмурака зі звукорежиссером Іздриком.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/ashosh/message 

 • 43 минуты
 • 5 марта
АШОШ

Звуковий досвід учасника війни: Тімур Джафаров

АШОШ попросив Тімура Джафарова, музиканта, відомого як John Object, розповісти про звуковий і музичний досвід останнього року. Це не звичайне інтерв'ю: Тімур служить у лавах ЗСУ. Як змінилося сприйняття звуку і музики через ці обставини, як купівля звукового обладнання стає терапією й інвестицією в майбутнє, що спільного між фіналами пізніх симфоній Прокоф'єва і звуками пострілів і вибухів, як тиша стає найбільшою цінністю, а контроль над звуковим оточенням — нездоланною метою? Про все це і багато іншого в новому випуску подкасту.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/ashosh/message 

 • 45 минут
 • 22 октября
АШОШ

Дискусії, Dreamscape і словесні описи музики

ОШ і АШ діляться досвідом про дискусії із західними кураторами, музикантами і журналістами про війну і культурний аспект. АШ розповідає про проєкт Dreamscape і закликає слухачів подкасту поділитися музикою і звуковим досвідом, які допомагали і допомагають їм під час війни, евакуацій, укриття, еміграції. Яка акустична екологія війни у різних місцях? Люди емпірично проживають кожний свою історію війни. Чи потрібний словесний опис музики? Як економічна система і інформаційний тиск змушує музикантів і промоутерів "висмоктувати з пальця" описи до релізів? Як про свою музику говорили Ксенакіс і Сильвестров? Соціальні мережі різко збільшили роль ідентичність артиста. АШ закликає музикантів не соромитися говорити про себе і свою музику. А про ОШ негідники знову пишуть, що він досі робить "ембіент".

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/ashosh/message

 • 45 минут
 • 15 октября
АШОШ

Перезапуск

Чим займалися АШ і ОШ останні 7 місяців? Чому вирішили перевести подкаст АШОШ на українську, якою володіємо дуже посередньо? Нам не вистачає якісного україномовного продукту в області дослідження і популяризації музики: як ми можемо допомогти вирішити це? Анонс: з жовтня пересилаємо половину грошей від патронів на фонд підтримки музикантів, які служать в ЗСУ. А також АШ і ОШ просять патронів і слухачів прислати в Телеграм-чат АШОШ теми для обговорення для наступних випусків. Пасхалка для фанатів: в кінці випуску звична музика заставки звучить не лише декілька десятків секунд, як завжди, а до самого кінця: заради цього вартувало перезапустити подкаст.


--- Send in a voice message: https://anchor.fm/ashosh/message

Новые подкасты

Популярно на этой неделе