Все эпизоды "Hey Roosh"

#3 — Hey Roosh: як і кого ми наймаємо?

 • Технологии
 • 30 минут
 • 4 мая 2023

Слушать

Хей! У цьому епізоді ми поговоримо про те, як шукати нову роботу без стресу. Так, ніби ви у цьому Pro. Поділимося тим, як виглядає хайринг зсередини, які питання зазвичай ставлять на співбесідах та як краще упакувати свій досвід.

Гості подкасту: Юля Дробот [Recruitment Lead в Roosh], Адам Гащишин [Associate в Roosh Ventures] та Крістіна Симороз [проджект-менеджерка AI HOUSE].

Join the Roosh team: https://www.roosh.tech/jobs 

Follow us:

🔗insta

🔗linkedIn

🔗twitter

🔗tiktok


Слушайте в приложении

Hey Roosh: другие эпизоды

 • 34 минуты
 • 22 июня
Hey Roosh

#8 — Hey Roosh: все, що ви хотіли знати про пітчинг

Все життя — це пітчинг. На роботі та вдома. В компанії друзів і на презентації інвесторам. У випуску поговорили про золоті правила пітчингу, а також помилки, яких краще уникати.

Своїм досвідом поділилися: Настя Гуцол [СЕО стартапу Graai], Іван Тараненко [Senior Investment Analyst в Roosh Ventures], Анастасія Мирутенко [Talent Acquisition Specialist] та Ярина Козел [спеціалістка з наших внутрішніх комунікацій].

Приєднуйтеся до команди Roosh: ⁠⁠⁠https://www.roosh.tech/jobs⁠⁠⁠ 

Підписуйтеся на наші соцмережі:

🔗⁠⁠⁠insta⁠⁠⁠

🔗⁠⁠⁠linkedIn⁠⁠⁠

🔗⁠⁠⁠twitter⁠⁠⁠

🔗⁠⁠⁠tiktok⁠⁠

 • 34 минуты
 • 15 июня
Hey Roosh

#7 — Hey Roosh: бекстейдж цінностей у компанії

Цей епізод ми присвятили цінностям — що це глобально, як їх визначити та впровадити в роботу компанії так, щоб вони стали фундаментом усіх робочих відносин і процесів.

На власному прикладі ми розповіли про цінності Roosh, які є нашим маяком у прийнятті рішень, залученні нових талантів і запуску легендарних проєктів.

Гості подкасту: Ден Дмитренко [співзасновник і партнер Roosh], Анастасія Мінаєва [Head of HR], Іра Івашко [Senior PR Manager] та Карина Швець [PR & Communications Manager в AI HOUSE].

Подкаст ⁠AI HOUSE Podcast⁠ – тут обговорюють ШІ в Україні, майбутнє AI та діляться різними кейсами та інсайтами з індустрії. 

Приєднуйтеся до команди Roosh: ⁠⁠https://www.roosh.tech/jobs⁠⁠ 

Підписуйтеся на наші соцмережі:

🔗⁠⁠insta⁠⁠

🔗⁠⁠linkedIn⁠⁠

🔗⁠⁠twitter⁠⁠

🔗⁠⁠tiktok⁠⁠

 • 31 минута
 • 1 июня
Hey Roosh

#6 — Hey Roosh: як контролювати стрес у новій реальності

Часом життя — це стрес. І це нормально. Якщо вміти працювати з емоціями та опановувати стрес вчасно, він навіть може піти на користь. Цей епізод вийшов незвичним — ви почуєте три персональні історії про те,  як справлятися зі стресом в різних ситуаціях.

Гості подкасту: Оля Котельницька [Talent Sourcer], Настя Тітова [Head of Operations] і Дана Шестопалова [International PR Manager].

Приєднуйтеся до команди Roosh: ⁠https://www.roosh.tech/jobs⁠ 

Підписуйтеся на наші соцмережі:

🔗⁠insta⁠

🔗⁠linkedIn⁠

🔗⁠twitter⁠

🔗⁠tiktok⁠

 • 33 минуты
 • 25 мая
Hey Roosh

#5 — Hey Roosh: що таке лідерство та як його розвивати

Що таке лідерство у сучасному світі та як розвивати свого внутрішнього лідера? Які навички прокачувати та чим відрізняється лідер від менеджера? Про все це — поговорили в п'ятому епізоді подкасту Hey Roosh.

Своїм досвідом поділилися: Борис Працюк [CTO в Pawa], Віка Григоренко [Roosh Partner], та Богдан Пономар [кофаундер і СЕО Gathers, Board Member в AI HOUSE].

Приєднуйтеся до команди Roosh: https://www.roosh.tech/jobs 

Підписуйтеся на наші соцмережі:

🔗insta

🔗linkedIn

🔗twitter

🔗tiktok

Популярно на этой неделе