Все эпизоды "Без оголошення війни"

Харківські угоди 2010 року — сором нової української історії. Згадуємо, як політики продали Крим

 • История
 • 17 минут
 • 23 мая 2023

Слушать

У 2010 році президентом офіційно стає пан "Астанавітєсь" і практично одразу підписує Харківські угоди з рф. За якісь смішні гроші Україна дозволила російській армії залишитись у Криму до 2042 року. Далі самі знаєте, що трапилось. Мені цей приклад перекликається з XVIII ст, коли Катерина II наобіцявши всього козацькій шляхті помножила Гетьманщину на нуль. У цьому епізоді ми коротко розповідаємо, що це за угоди, чому вони трапились і які наслідки для України мали. А за цим посиланням можна знайти список тих, хто голосував за ратифікацію угоди у Верховній раді. 


А що мені підіймає настрій, так це розповідь про нашого крутого партнера — компанію Нова пошта. Нова пошта вже 22 роки сумлінно працює для українців. Під час повномасштабного  вторгнення компанія довела, що дійсно є надійною опорою  для кожного українця, де б він не знаходився: як для бізнесу, так і в повсякденному житті. Нова пошта вийшла на ринок Європи, відкривши власні відділення в Польщі та Литві, щоб українці могли легко  відправляти речі додому та так само швидко отримувати посилки від рідних з України. 

Теги


Слушайте в приложении

Без оголошення війни: другие эпизоды

 • 34 минуты
 • 2 дня назад
Без оголошення війни

Історія Запоріжжя! Як невелике місто стало промисловим гігантом

Це епізод, який у нас просили записати слухачі. А ми що — ми зробили. Розповідаємо, як місто, яке колись не називалось Запоріжжя, досить довго залишалось маленьким, але потім бум — перетворилось на великого гіганта, одне з найбільших українських міст. Це дійсно цікава історія. 

Партнер нашого випуску — лідер з продажу побутової техніки та електроніки COMFY. Наразі ж в COMFY діє ⁠безпрецедентно швидка доставка усього за 1 гривню⁠. Замовляєте товари вартістю від 4000 грн і отримуєте їх вже наступного дня за гривню! В будь-яке місто, село або хоч на дачу! І це ще не все: замовлення занесуть на будь-який поверх. Навіть без ліфта. Навіть холодильник. 

У COMFY є все: як у застосунку, так і в будь-якому з майже ста магазинів мережі. Компанія не лише круто продає техніку, а й регулярно допомагає армії ще з 2014 року, а з початку повномасштабного вторгнення COMFY передала техніки та автівок, перерахували на збори та задонатили понад 120 мільйонів гривень на користь ЗСУ і продовжує надавати свою підтримку війську.

COMFY — #намберван по домашнім гаджетам.


 • 36 минут
 • 6 дней назад
Без оголошення війни

Розвінчуємо 5 міфів про Сталіна: індустріалізацію, голод та червоний терор

Пропагандисти з боліт наведуть 100 і 1 аргумент, чому Сталін був сильним лідером: індустріалізацію реалізував, бомбу атомну мав, країну любив. Ми у цьому випуску зібрали 5 таких пропагандиських тез і пояснюємо, чому жодна з них не витримує критики. 

Партнер нашого випуску — лідер з продажу побутової техніки та електроніки COMFY. Наразі ж в COMFY діє безпрецедентно швидка доставка усього за 1 гривню. Замовляєте товари вартістю від 4000 грн і отримуєте їх вже наступного дня за гривню! В будь-яке місто, село або хоч на дачу! І це ще не все: замовлення занесуть на будь-який поверх. Навіть без ліфта. Навіть холодильник. 

У COMFY є все: як у застосунку, так і в будь-якому з майже ста магазинів мережі. Компанія не лише круто продає техніку, а й регулярно допомагає армії ще з 2014 року, а з початку повномасштабного вторгнення COMFY передала техніки та автівок, перерахували на збори та задонатили понад 120 мільйонів гривень на користь ЗСУ і продовжує надавати свою підтримку війську.

COMFY — #намберван по домашнім гаджетам.

 • 28 минут
 • 12 сентября
Без оголошення війни

Стратегія ядерної війни США проти СРСР у 1956 році: розповідаємо про цілі (4 ракети на Київ!)

Оппенгеймер винайшов ядерну зброю, ракети скинули на Японію. Потім ядерну зброю винайшли і у СРСР, почалась холодна війна і все таке. У Штатах час дарма не втрачали і почали створювати стратегію ядерної війни проти Союзу. У цьому епізоді ми розібрались, якими були цілі США на території всього Радянського Союзу, в тому числі — в Україні. 

Старт нового сезону — за підтримки української компанії ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Uklon⁠⁠⁠⁠⁠⁠. Компанія багато допомагає ЗСУ і ви також можете: у застосунку клікайте на кнопку Донат та обирайте суму, що буде додаватись до кожної вашої поїздки та йтиме на підтримку збройних сил. А ще в Uklon тепер є програма лояльності, тому за поїздки ви ще й будете отримувати бонуси. Якщо ви хочете більше знати про діяльність компанії, її плани на майбутнє, зміни, розвиток — закликаю також підписатись на співзасновника компанії ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Сергія Смуся.

 • 26 минут
 • 6 сентября
Без оголошення війни

Як крали в УНР-Директорії: там корупція — страшне. Все розповідаємо

Цей епізод — це мрак. Ми розповідаємо, як корупція практично пожирала Україну у часи, коли у неї був малесенький, але все ж шанс, стати незалежною — у часи Директорії та після. Ми самі в шоці від того, що тоді творилось. 

Старт нового сезону — за підтримки української компанії ⁠⁠⁠⁠⁠Uklon⁠⁠⁠⁠⁠. Компанія багато допомагає ЗСУ і ви також можете: у застосунку клікайте на кнопку Донат та обирайте суму, що буде додаватись до кожної вашої поїздки та йтиме на підтримку збройних сил. А ще в Uklon тепер є програма лояльності, тому за поїздки ви ще й будете отримувати бонуси. Якщо ви хочете більше знати про діяльність компанії, її плани на майбутнє, зміни, розвиток — закликаю також підписатись на співзасновника компанії ⁠⁠⁠⁠⁠Сергія Смуся.

Популярно на этой неделе