Все эпизоды "Без оголошення війни"

Княгиня Ольга мстилась за вбивство чоловіка і спалила місто. Це може й міф, та наша історія — про работоргівлю! Такі схеми знайшли..

 • История
 • 26 минут
 • 26 мая 2023

Слушать

Це найбільш неочікуванний випуск, який ми могли підготувати. Звісно, ми спробували розібратись, міф чи ні, що княгиня Ольга спалила місто, помстившись за смерть чоловіка. Але поки це досліджували, знайшли підпільну схему работоргівлі у X столітті на теренах сучасної України і, судячи з усього, розбірки місцевих банд. Короче, це навіть складно нормально пояснити, просто послухайте, випуск дуже смішний, веселий і пізнавальний. 

Наш класний партнер, завдяки якому ми робимо цей випуск подкасту — Нова пошта. Цього року Нова пошта планує продовжити розвиток власної  мережі в Україні, Польщі, Литві та Молдові, а також вийти на ринок Румунії, Чехії та Німеччини. Загалом, до 2025 року Нова пошта планує відкрити 200 відділень у 30 країнах ЄС, щоб українці могли легко та швидко відправляти та отримувати посилки, де б вони не знаходились.

Теги


Слушайте в приложении

Без оголошення війни: другие эпизоды

 • 34 минуты
 • 2 дня назад
Без оголошення війни

Історія Запоріжжя! Як невелике місто стало промисловим гігантом

Це епізод, який у нас просили записати слухачі. А ми що — ми зробили. Розповідаємо, як місто, яке колись не називалось Запоріжжя, досить довго залишалось маленьким, але потім бум — перетворилось на великого гіганта, одне з найбільших українських міст. Це дійсно цікава історія. 

Партнер нашого випуску — лідер з продажу побутової техніки та електроніки COMFY. Наразі ж в COMFY діє ⁠безпрецедентно швидка доставка усього за 1 гривню⁠. Замовляєте товари вартістю від 4000 грн і отримуєте їх вже наступного дня за гривню! В будь-яке місто, село або хоч на дачу! І це ще не все: замовлення занесуть на будь-який поверх. Навіть без ліфта. Навіть холодильник. 

У COMFY є все: як у застосунку, так і в будь-якому з майже ста магазинів мережі. Компанія не лише круто продає техніку, а й регулярно допомагає армії ще з 2014 року, а з початку повномасштабного вторгнення COMFY передала техніки та автівок, перерахували на збори та задонатили понад 120 мільйонів гривень на користь ЗСУ і продовжує надавати свою підтримку війську.

COMFY — #намберван по домашнім гаджетам.


 • 36 минут
 • 6 дней назад
Без оголошення війни

Розвінчуємо 5 міфів про Сталіна: індустріалізацію, голод та червоний терор

Пропагандисти з боліт наведуть 100 і 1 аргумент, чому Сталін був сильним лідером: індустріалізацію реалізував, бомбу атомну мав, країну любив. Ми у цьому випуску зібрали 5 таких пропагандиських тез і пояснюємо, чому жодна з них не витримує критики. 

Партнер нашого випуску — лідер з продажу побутової техніки та електроніки COMFY. Наразі ж в COMFY діє безпрецедентно швидка доставка усього за 1 гривню. Замовляєте товари вартістю від 4000 грн і отримуєте їх вже наступного дня за гривню! В будь-яке місто, село або хоч на дачу! І це ще не все: замовлення занесуть на будь-який поверх. Навіть без ліфта. Навіть холодильник. 

У COMFY є все: як у застосунку, так і в будь-якому з майже ста магазинів мережі. Компанія не лише круто продає техніку, а й регулярно допомагає армії ще з 2014 року, а з початку повномасштабного вторгнення COMFY передала техніки та автівок, перерахували на збори та задонатили понад 120 мільйонів гривень на користь ЗСУ і продовжує надавати свою підтримку війську.

COMFY — #намберван по домашнім гаджетам.

 • 28 минут
 • 12 сентября
Без оголошення війни

Стратегія ядерної війни США проти СРСР у 1956 році: розповідаємо про цілі (4 ракети на Київ!)

Оппенгеймер винайшов ядерну зброю, ракети скинули на Японію. Потім ядерну зброю винайшли і у СРСР, почалась холодна війна і все таке. У Штатах час дарма не втрачали і почали створювати стратегію ядерної війни проти Союзу. У цьому епізоді ми розібрались, якими були цілі США на території всього Радянського Союзу, в тому числі — в Україні. 

Старт нового сезону — за підтримки української компанії ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Uklon⁠⁠⁠⁠⁠⁠. Компанія багато допомагає ЗСУ і ви також можете: у застосунку клікайте на кнопку Донат та обирайте суму, що буде додаватись до кожної вашої поїздки та йтиме на підтримку збройних сил. А ще в Uklon тепер є програма лояльності, тому за поїздки ви ще й будете отримувати бонуси. Якщо ви хочете більше знати про діяльність компанії, її плани на майбутнє, зміни, розвиток — закликаю також підписатись на співзасновника компанії ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Сергія Смуся.

 • 26 минут
 • 6 сентября
Без оголошення війни

Як крали в УНР-Директорії: там корупція — страшне. Все розповідаємо

Цей епізод — це мрак. Ми розповідаємо, як корупція практично пожирала Україну у часи, коли у неї був малесенький, але все ж шанс, стати незалежною — у часи Директорії та після. Ми самі в шоці від того, що тоді творилось. 

Старт нового сезону — за підтримки української компанії ⁠⁠⁠⁠⁠Uklon⁠⁠⁠⁠⁠. Компанія багато допомагає ЗСУ і ви також можете: у застосунку клікайте на кнопку Донат та обирайте суму, що буде додаватись до кожної вашої поїздки та йтиме на підтримку збройних сил. А ще в Uklon тепер є програма лояльності, тому за поїздки ви ще й будете отримувати бонуси. Якщо ви хочете більше знати про діяльність компанії, її плани на майбутнє, зміни, розвиток — закликаю також підписатись на співзасновника компанії ⁠⁠⁠⁠⁠Сергія Смуся.

Популярно на этой неделе