Все эпизоды "Без оголошення війни"

Османська імперія була однією з наймогутніших у світі. Як і чому вона розвалилась?

 • История
 • 37 минут
 • 29 мая 2023

Слушать

У нас тут новий серйозний випуск. Ердоган знову президент і на нашу скромну думку він спить і бачить Туреччину як велику і могутню країну. І залюбки б відновив імперію. Приблизно 100 років тому розвалилась попередня — Османська. Ми вирішили згадати, чому це взагалі трапилось і знайшли дуже багато паралелей з тим, що відбувається у світі сьогодні: історія — традиційно циклічна. Про це і буде сьогоднішній випуск. ʼ


Цей випуск виходить за підтримки нашого класного партнера – компанії Нова пошта. Нова пошта — один з найбільших донорів гуманітарної допомоги в Україні. Компанія за власні кошти доставила 271 554 гуманітарних вантажів. Таким чином, 10 мільйонів українців отримали гуманітарну допомогу. Нова пошта надає логістичні послуги з доставки для 1050 благодійних фондів як в Україні, так і за кордоном. Крім того, Нова пошта власним коштом закуповує найнеобхідніші речі, як-от  воду,  їжу,  засоби гігієни, медикаменти та доставляє туди, де люди на це чекають, не маючи працюючих аптек та магазинів. Компанія стала своєрідною артерією, яка допомагає понівеченому організму України чинити опір ворогу.

Теги


Слушайте в приложении

Без оголошення війни: другие эпизоды

 • 34 минуты
 • 2 дня назад
Без оголошення війни

Історія Запоріжжя! Як невелике місто стало промисловим гігантом

Це епізод, який у нас просили записати слухачі. А ми що — ми зробили. Розповідаємо, як місто, яке колись не називалось Запоріжжя, досить довго залишалось маленьким, але потім бум — перетворилось на великого гіганта, одне з найбільших українських міст. Це дійсно цікава історія. 

Партнер нашого випуску — лідер з продажу побутової техніки та електроніки COMFY. Наразі ж в COMFY діє ⁠безпрецедентно швидка доставка усього за 1 гривню⁠. Замовляєте товари вартістю від 4000 грн і отримуєте їх вже наступного дня за гривню! В будь-яке місто, село або хоч на дачу! І це ще не все: замовлення занесуть на будь-який поверх. Навіть без ліфта. Навіть холодильник. 

У COMFY є все: як у застосунку, так і в будь-якому з майже ста магазинів мережі. Компанія не лише круто продає техніку, а й регулярно допомагає армії ще з 2014 року, а з початку повномасштабного вторгнення COMFY передала техніки та автівок, перерахували на збори та задонатили понад 120 мільйонів гривень на користь ЗСУ і продовжує надавати свою підтримку війську.

COMFY — #намберван по домашнім гаджетам.


 • 36 минут
 • 6 дней назад
Без оголошення війни

Розвінчуємо 5 міфів про Сталіна: індустріалізацію, голод та червоний терор

Пропагандисти з боліт наведуть 100 і 1 аргумент, чому Сталін був сильним лідером: індустріалізацію реалізував, бомбу атомну мав, країну любив. Ми у цьому випуску зібрали 5 таких пропагандиських тез і пояснюємо, чому жодна з них не витримує критики. 

Партнер нашого випуску — лідер з продажу побутової техніки та електроніки COMFY. Наразі ж в COMFY діє безпрецедентно швидка доставка усього за 1 гривню. Замовляєте товари вартістю від 4000 грн і отримуєте їх вже наступного дня за гривню! В будь-яке місто, село або хоч на дачу! І це ще не все: замовлення занесуть на будь-який поверх. Навіть без ліфта. Навіть холодильник. 

У COMFY є все: як у застосунку, так і в будь-якому з майже ста магазинів мережі. Компанія не лише круто продає техніку, а й регулярно допомагає армії ще з 2014 року, а з початку повномасштабного вторгнення COMFY передала техніки та автівок, перерахували на збори та задонатили понад 120 мільйонів гривень на користь ЗСУ і продовжує надавати свою підтримку війську.

COMFY — #намберван по домашнім гаджетам.

 • 28 минут
 • 12 сентября
Без оголошення війни

Стратегія ядерної війни США проти СРСР у 1956 році: розповідаємо про цілі (4 ракети на Київ!)

Оппенгеймер винайшов ядерну зброю, ракети скинули на Японію. Потім ядерну зброю винайшли і у СРСР, почалась холодна війна і все таке. У Штатах час дарма не втрачали і почали створювати стратегію ядерної війни проти Союзу. У цьому епізоді ми розібрались, якими були цілі США на території всього Радянського Союзу, в тому числі — в Україні. 

Старт нового сезону — за підтримки української компанії ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Uklon⁠⁠⁠⁠⁠⁠. Компанія багато допомагає ЗСУ і ви також можете: у застосунку клікайте на кнопку Донат та обирайте суму, що буде додаватись до кожної вашої поїздки та йтиме на підтримку збройних сил. А ще в Uklon тепер є програма лояльності, тому за поїздки ви ще й будете отримувати бонуси. Якщо ви хочете більше знати про діяльність компанії, її плани на майбутнє, зміни, розвиток — закликаю також підписатись на співзасновника компанії ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Сергія Смуся.

 • 26 минут
 • 6 сентября
Без оголошення війни

Як крали в УНР-Директорії: там корупція — страшне. Все розповідаємо

Цей епізод — це мрак. Ми розповідаємо, як корупція практично пожирала Україну у часи, коли у неї був малесенький, але все ж шанс, стати незалежною — у часи Директорії та після. Ми самі в шоці від того, що тоді творилось. 

Старт нового сезону — за підтримки української компанії ⁠⁠⁠⁠⁠Uklon⁠⁠⁠⁠⁠. Компанія багато допомагає ЗСУ і ви також можете: у застосунку клікайте на кнопку Донат та обирайте суму, що буде додаватись до кожної вашої поїздки та йтиме на підтримку збройних сил. А ще в Uklon тепер є програма лояльності, тому за поїздки ви ще й будете отримувати бонуси. Якщо ви хочете більше знати про діяльність компанії, її плани на майбутнє, зміни, розвиток — закликаю також підписатись на співзасновника компанії ⁠⁠⁠⁠⁠Сергія Смуся.

Популярно на этой неделе