Тема Общество

Відбій тривоги

Эпизодов: 4

Слушать
Подписаться

Війна наповнює тривогою кожну сферу нашого життя. Але професіонали своєї справи продовжують працювати незважаючи на все. Як війна вплинула на них? Що їх надихає зараз? На скільки змінився їх звичний день після 24-го лютого? Та як спрямовують свою роботу на допомогу у боротьбі з ворогом? 

Про це та багато іншого дізнається Тарас Ібрагімов, журналіст Суспільне Новини, у розмовах з гостями подкасту "Відбій тривоги".

Слушайте в приложении

Эпизоды 4

  • 21 минута
  • 14 сентября
Відбій тривоги

Деокупація та майбутнє Криму. Мустафа Джемілєв

Мустафа Джемілєв — народний депутат України та лідер кримських татар ділиться своїм баченням майбутнього Криму у розмові з Тарасом Ібрагімовим. Чи можуть останні події в тимчасово окупованому півострові свідчити про початок його звільнення? Як кримські татари сприймають вибухи в Криму? Яким має стати майбутній статус півострова? Та що Мустафа Джемілєв планує зробити в першу чергу після повернення до Криму?

  • 34 минуты
  • 9 августа
Відбій тривоги

Війна очима закордонного репортера. Павел Решка

Павел Решка, польський письменник та журналіст, висвітлює війну в Україні починаючи з 2014 року. Чому Павел займається темою України? Про досвід роботи репортером в Москві,  ставлення до війни в Європі та поїздки у зону бойових дій. Де шукати історії про війну? Та як люди звикають до нових умов? Разом з гостем ведучий Тарас Ібрагімов продовжує обговорювати життя під час війни у новому епізоді подкасту «Відбій тривоги».

  • 23 минуты
  • 8 августа
Відбій тривоги

Путін хоче красивих цифр, а Кремль не може створити навіть імітацію референдуму — Олексій Кошель

В ефірі Радіо НВ Олексій Кошель, голова Комітету виборців України

  • 41 минута
  • 29 июня
Відбій тривоги

Ілюстрація війни. Сергій Майдуков

Перший гість подкасту «Відбій тривоги» — Сергій Майдуков, український ілюстратор, чиї роботи публікуються у відомих світових виданнях. У розмові з Тарасом Ібрагімовим, Сергій ділиться власними відчуттями про перші дні повномасштабної війни. Як 2014 рік вплинув на його життя та родину? Хто надихав Сергія на початку кар'єри? Чи треба художнику бачити війну, щоб зображувати її? Та які червоні лінії існують для роботи над цією темою?

Новые подкасты

Популярно на этой неделе