Тема Политика

Сафарі

Эпизодов: 6

Слушать
Подписаться

"Сафарі" – це новий подкаст "Української правди" у якому журналіст Михайло Ткач буде розповідати про своє полювання на російські активи у світі. Де найбільше російських яхт? В яких європейських країнах досі відпочивають російські олігархи? Допомогає з цим подкастом Федір Попадюк.

Слушайте в приложении

Эпизоды 6

  • 26 минут
  • 13 мая
Сафарі

Чим володіють російські еліти на Лазуровому берегу у Франції? Розповідаємо у подкасті “Сафарі”

У новому подкасті "Української правди", який має назву "Сафарі", журналіст Михайло Ткач розповість про своє "сафарі" на російські активи, розкидані по всьому світові та росіян, безпосередньо пов‘язаних з режимом Путіна. Допомогає з цим подкастом Федір Попадюк.

У п’ятому епізоді мова піде про Лазуровий берег Франції — Сен-Тропе, Канни, Антіб та Ніццу, у яких так полюбляють відпочивати представники російських еліт та де мають розкішні маєтки та вілли.

  • 24 минуты
  • 6 мая
Сафарі

Як росіяни відпочивають у Куршевелі та чому французи заплющують на це очі? Розповідаємо у подкасті "Сафарі"

У новому подкасті "Української правди", який має назву "Сафарі", журналіст Михайло Ткач розповість про своє "сафарі" на російські активи, розкидані по всьому світові та росіян, безпосередньо пов‘язаних з режимом Путіна. Допомогає з цим подкастом Федір Попадюк.

У четвертому епізоді мова знову піде про Куршевель — французський гірськолижний курорт, який дуже сильно полюбляють російські олігархи.

У новому епізоді подкасту Михайло Ткач розповідає про дружину заступника міністра оборони РФ, який відвідував окупований росіянами Маріуполь, яку зміг побачити в Куршевелі в компанії з Валерієм Меладзе, про інших росіян, що володіють нерухомістю на французському курорті, а також про те, як деякі з французів надають перевагу не цінностям боротьби за свободу, а російським грошам.

  • 30 минут
  • 25 апреля
Сафарі

Російська еліта в столиці Австрії: Розповідаємо про російські літаки та нерухомість росіян у Відні

У новому подкасті "Української правди", який має назву "Сафарі", журналіст Михайло Ткач розповість про своє "сафарі" на російські активи, розкиданні по всьому світові та росіян, безпосередньо пов‘язаних з режимом Путіна. Допомогає з цим подкастом Федір Попадюк. 

У третьому епізоді мова піде про те, як російська еліта зробила Відень одним з найбільш російських міст Європи. 

Ми розповімо про літак підсанкційного олігарха Сулеймана Керімова, який досі знаходиться на території Австрії, про топ-менеджерів компанії Лукойл, які відпочівають в 5-зіркових готелях, та про австрійську нерухомість російських депутатів.

  • 37 минут
  • 20 февраля
Сафарі

Як росіяни зробили Куршевель своїм та продовжують відпочивати у ньому попри війну та санкції?

У новому подкасті "Української правди", який має назву "Сафарі", журналіст Михайло Ткач розповість про своє "сафарі" на російські активи, розкиданні по всьому світові та росіян, безпосередньо пов‘язаних з режимом Путіна. Допомогає з цим подкастом Федор Попадюк.

У першому епізоді автори подкасту розповідали про те у яких країнах російські олігархи мають нерухомість та яхти. Цього разу мова піде про французький Куршевель, який став улюбленим місцем для зимового відпочинку найбагатших росіян.

Чому в Куршевелі відпочиває так багато росіян? Хто з російських олігархів й досі там має нерухомість? Про все це розповідає Михайло Ткач, який сам нещодавно відвідав Куршевель, щоб запитати росіян про те, як їм відпочивається, коли в Україну летять російські ракети.

Дивіться також епізод "Куршевель їх. УП знайшла нерухомість російських олігархів у Франції": https://www.youtube.com/watch?v=lOwOpotIVtQ&t=1028s 

Підписуйтесь на твітер-акаунт "УП. Подкасти": https://twitter.com/UP_Podcasts 

Долучайтесь до "Клубу УП": https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=pravda_button_ukr 

Є питання чи пропозиція? Пишіть тут: https://galas.fm/episode/65699918-6540-5212-90db-ccc17ecfb6af 

Новые подкасты

Популярно на этой неделе