Тема История

24.02: Реконструкція

Эпизодов: 2

Слушать
Подписаться

"24.02: Реконструкція" – це подкаст, у якому УП відтворює події дня, коли почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Слушайте в приложении

Эпизоды 2

  • 46 минут
  • 10 апреля
24.02: Реконструкція

24.02: Реконструкція. Епізод 2: Центри прийняття рішень. Україна тримає удар

Це другий епізод подкасту-реконструкції подій першого дня російського вторгення. У цьому випуску безпосередні учасники подій згадують, як українська влада у Києві намагалась зберегти керованість країни, як відбувалось перше воєнне засідання Ради, куди і чому виїхав уряд, та як у спікера парламенту і президента почався місяць, впродовж якого вони уникали один одного.

  • 35 минут
  • 24 февраля
24.02: Реконструкція

“24.02: Реконструкція”: Епізод перший

Це був якийсь нескінченний день - 23 лютого 2022 року. Здавалося, гірше годі й вигадати. Розвідки усіх порід і мастей от уже кілька тижнів вправлялись у спробах передати президенту Володимиру Зеленському нову дату, коли “уже точно” відбудеться великий російський напад.

“Вторгення” 16, 19, 22 лютого Україна уже пережила. Наступне мало розпочатись саме цієї ночі - з 23-го на 24-те. Але чи буде воно? І якщо буде, то яке, звідки, якими силами? Росіяни підуть відкрито чи продовжать, як останні 8 років, діяти під чужим прапором своїх маріонеткових режимів?

“Українська правда” публікує перший епізод подкасту “24.02: Реконструкція”, у якому розповість про підготовку Росії до повномасштабного вторгнення, України до її відбиття та про те, що відбувалось між 00:00 та 5:00 ранку.

Подкаст доступний на всіх платформах для прослуховування подкастів:

Окрім аудіофрагментів з інтерв’ю які робила “Українська правда”, у подкасті використані відео, аудіо та текстові цитати зі спільного інтерв’ю Володимира та Олени Зеленських, інтерв’ю Віктора Ніколюка “Суспільному. Чернігів”, інтерв’ю Андрія Ковальчука виданню “Главком”, інтерв’ю Олексія Данілова Наталії Мосейчук, інтерв’ю полонених росіян з каналу Володимира Золкіна, інтерв’ю Валерія Залужного виданню Time, публікацій видання The Times та інтерв’ю голови CIT Руслана Лєвієва російському виданню “Медуза”.

Текст читає: Роман Романюк

Автори: Роман Романюк та Федір Попадюк;

Звукорежисери: Євген Климук та Олег Лабінський

Над подкастом також працювали: Анна Хівренко та Дмитро Волковінський

Новые подкасты

Популярно на этой неделе