У шостому випуску подкасту "Магія, ікла та шерсть" ви почуєте про звірів, яких зображали на кахельній плитці – зміїв, драконів, русалок, грифонів та двоголових орлів. Про це розповідає заступник генерального директора з наукової роботи Музею історії Києва, кахлезнавець, археолог Олександр Пашковський.
Що таке скіфський звіриний стиль? Яких тварин скіфи вважали священними? Чому на найкоштовнішому скіфському артефакті так багато звірів? У пʼятому випуску подкасту "Магія, ікла та шерсть" про скіфський бестіарій детально розкаже скіфолог, кандидат історичних наук Оксана Ліфантій.
Чому у давніх греків були популярними гібриди людей та тварин? Що відомо про кентаврів та мінотаврів? Як за міфологією виникли скіфи? Як зображали сфінксів та грифонів? Та чи залишилися їхні сліди на українських землях? У четвертому епізоді подкасту "Магія, ікла та шерсть" про істот давньогрецької міфології розповість кандидатка історичних наук, дослідниця античних центрів Північного Причорнормор'я Тетяна Шевченко.
Яких тварин трипільці вшановували у пластичних фігурах і чому саме їх? Чи бачили вони представників фауни, які не дожили до нашого часу? Чи зображали трипільці драконів? Яких екзотичних тварин вони одомашнили? У третьому випуску подкасту "Магія, ікла та шерсть" про зооморфні фігурки трипільської культури розкажуть кандидат історичних наук, завідувач відділом археології у Національному заповіднику "Давній Галич" Тарас Ткачук та археозоолог, кандидат історичних наук Михайло Кублій.