Тема Общество

Детектор медіа говорить

издатель: Детектор медіа
Эпизодов: 23

Слушать
Подписаться

Детектор медіа говорить – це новий подкаст «Детектора медіа», у якому ми озвучуємо найкращі тексти, що виходять на наших шпальтах. Якщо ви не встигаєте прочитати все цікаве на «Детекторі медіа», то тепер ви можете нас послухати.

Слушайте в приложении

Эпизоды 23

  • 8 минут
  • 3 дня назад
Детектор медіа говорить

Альбац і Шендерович: у всьому винні «порошенківці», діаспора та «українське КГБ»

На російському телеканалі «Дождь» вийшло інтерв’ю з Євгенією Альбац і Віктором Шендеровичем. Там вони розповіли конспірологічну теорію про глобальну «антиросійську змову». Росіяни явно занурюються в істерику, в якій вони все менше здатні себе контролювати.

Лєна Чиченіна з Детектора медіа проаналізувала чому поведінка хороших росіян нам усе більше йде на користь.

  • 14 минут
  • 28 мая
Детектор медіа говорить

Проєкт «Історія питання»: чи можна скасувати Росію?

В етері «Єдиного марафону» вийшов проєкт кореспондента ТСН Станіслава Ясинського «Історія питання». Марафон дозволяє охопити велику частку глядачів, які через свій вік і радянську освіту досі вважають, що «брати-слов’яни» раптово збожеволіли, у всьому винен один Путін, російська культура все ж таки велика, а Пушкін — пророк її. «Історія питання» пояснює, чому «не раптово», «не збожеволіли» та й не брати взагалі, звісно. Путін — лише чергова ланка в довгому ланцюжку  керманичів Росії, які намагалися знищити Україну, велич російської культури вигадала пропаганда, а Пушкін — пророк саме її, пропаганди.

Марія Спалєк з Детектора медіа проаналізувала потужний документальний проєкт, який за допомогою історії пояснює сучасні події.

  • 9 минут
  • 27 мая
Детектор медіа говорить

«Грудка кури та сісі баса». Чим можна виправдати погані жарти «Жіночого кварталу»?

Зі стрімким розвитком стендап-комедії українці, нарешті, отримали альтернативу. І вона добре підсвітила недоліки кварталівських концертів. Лаконічні виступи коміків і гнучкість їхньої програми дозволяють жартувати про ситуації, які відбуваються просто зараз. А машина «Кварталу» занадто неповоротка для настільки швидкої зміни порядку денного. 

Детектор медіа публікує враження медіакритикині Лєни Чиченіної від перегляду комерційного концерту «Жіночого кварталу».

  • 13 минут
  • 26 мая
Детектор медіа говорить

«Війна в прямому ефірі». Чи треба суспільству знати про події на фронті все?

Після невдалих комунікацій про доступ журналістів до деокупованого Херсона Міноборони спробувало унормувати роботу медіа на війні, «розфарбувавши» прифронтові й фронтові території за рівнем небезпеки в три кольори та заборонивши в’їзд у «червоні» зони. Як стало зрозуміло невдовзі, таке зонування насправді не організовує роботу, а обмежує її — щоправда, не для всіх.

Діана Буцко з Детектора медіа розпитала експертів і медійників про баланс між свободою слова та висвітленням бойових дій.

Новые подкасты

Популярно на этой неделе