Hey Roosh

издатель: Roosh
Эпизодов: 6

Слушать
Подписаться

Hey Roosh – це подкаст технологічної компанії Roosh про те, чим живуть та як працюють Рушівці. У подкасті співробітники технологічної компанії Roosh говорять про продуктивність, креативність, технології, хайринг, роботу в новій реальності та багато іншого. Все це — спираючись на власний досвід. 

Серед тем, які команда обговорює у першому сезоні подкасту – продуктивність та селф-менеджмент, організація роботи в нових реаліях, побудова ефективних команд та лідерство в сучасному світі, боротьба зі стресом та ще багато інших цікавих розмов.

Нові епізоди “Hey Roosh” виходять щочетверга на подкаст-платформах SpotifyApple PodcastsGoogle Podcasts.

Слушайте в приложении

Эпизоды 6

  • 31 минута
  • 3 дня назад
Hey Roosh

#6 — Hey Roosh: як контролювати стрес у новій реальності

Часом життя — це стрес. І це нормально. Якщо вміти працювати з емоціями та опановувати стрес вчасно, він навіть може піти на користь. Цей епізод вийшов незвичним — ви почуєте три персональні історії про те,  як справлятися зі стресом в різних ситуаціях.

Гості подкасту: Оля Котельницька [Talent Sourcer], Настя Тітова [Head of Operations] і Дана Шестопалова [International PR Manager].

Приєднуйтеся до команди Roosh: ⁠https://www.roosh.tech/jobs⁠ 

Підписуйтеся на наші соцмережі:

🔗⁠insta⁠

🔗⁠linkedIn⁠

🔗⁠twitter⁠

🔗⁠tiktok⁠

  • 33 минуты
  • 25 мая
Hey Roosh

#5 — Hey Roosh: що таке лідерство та як його розвивати

Що таке лідерство у сучасному світі та як розвивати свого внутрішнього лідера? Які навички прокачувати та чим відрізняється лідер від менеджера? Про все це — поговорили в п'ятому епізоді подкасту Hey Roosh.

Своїм досвідом поділилися: Борис Працюк [CTO в Pawa], Віка Григоренко [Roosh Partner], та Богдан Пономар [кофаундер і СЕО Gathers, Board Member в AI HOUSE].

Приєднуйтеся до команди Roosh: https://www.roosh.tech/jobs 

Підписуйтеся на наші соцмережі:

🔗insta

🔗linkedIn

🔗twitter

🔗tiktok

  • 27 минут
  • 18 мая
Hey Roosh

#4 — Hey Roosh: бекстейдж роботи ефективних команд.

Компанії будують люди. Саме тому цей епізод ми присвятили ми присвятили бекстейджу роботи ефективних команд.

Поговорили про процеси, довіру та комунікацію, командні ритуали й зустрічі, розвиток у компанії та методи якісного фідбеку. 

Гості подкасту: Костя Тимощук [Head of Growth в ZibraAI], Ольга Габулян [Corporate Communications Director] і Влад Александров [Head of Legal].

Join the Roosh team: ⁠https://www.roosh.tech/jobs⁠ 

Follow us:

🔗⁠insta⁠

🔗⁠linkedIn⁠

🔗⁠twitter⁠

🔗⁠tiktok⁠

  • 30 минут
  • 4 мая
Hey Roosh

#3 — Hey Roosh: як і кого ми наймаємо?

Хей! У цьому епізоді ми поговоримо про те, як шукати нову роботу без стресу. Так, ніби ви у цьому Pro. Поділимося тим, як виглядає хайринг зсередини, які питання зазвичай ставлять на співбесідах та як краще упакувати свій досвід.

Гості подкасту: Юля Дробот [Recruitment Lead в Roosh], Адам Гащишин [Associate в Roosh Ventures] та Крістіна Симороз [проджект-менеджерка AI HOUSE].

Join the Roosh team: https://www.roosh.tech/jobs 

Follow us:

🔗insta

🔗linkedIn

🔗twitter

🔗tiktok

Новые подкасты

Популярно на этой неделе