Центр экономической стратегии и Вокс Украина

Эпизоды: 176

Центр экономической стратегии - неправительственный исследовательский центр по вопросам экономической политики, основанный в мае 2015 года. Задача ЦЭС - поддержка реформ в Украине с целью достижения устойчивого экономического роста. Центр осуществляет независимый анализ наиболее важных аспектов государственной политики, а также работает над усилением общественной поддержки реформ.
Вокс Украина - независимая аналитическая платформа, основанная после Революции Достоинства в 2014 году группой квалифицированных экономистов и юристов из разных стран. Мы стремимся модернизировать украинскую экономику и общество для повышения благосостояния людей. Мы создаем идеи, объясняем процессы и варианты выбора, мониторим реформы, разоблачаем ложь и манипуляции, изучаем проблемы экономики и общества научными методами.

Подкасты


Эпизоды 176

  • 47 минут
  • 4 дня назад
Що з економікою?

Як регулюють азартні ігри у світі і чого не вистачає Україні? Микита Бондарєв

У новому випуску подкасту говоримо про гральний бізнес в Україні. В чому особливості ринку азартних ігор та його регулювання? Чому букмекери не поспішають виходити із тіні? Навіщо потрібен онлайн-моніторинг гемблінгу? Про це розповідає Микита Бондарєв, експерт з комунікацій і government relations оператора державних лотерей. Текстова версія: https://ces.org.ua/gambling-games-regulations/ 

  • 23 мая
Що з економікою?

Держборг під час та після війни. Кому і скільки винна Україна і як розрахуватися? Марія Репко

У новому випуску подкасту говоримо про український держборг та стратегії його погашення. Марія Репко, заступниця директора ЦЕС, розповідає про те, кому та скільки винна Україна і якою має бути боргова політика. А ще — про досвід управління держборгом в країнах, що пройшли Другу світову війну. Текстова версія: https://ces.org.ua/public-debt-podcast-repko/ 

  • 55 минут
  • 16 мая
Що з економікою?

Екосистема DREAM: як відбуватиметься управління відбудовою України? Віктор Нестуля

У новому випуску "Що з економікою?" ми говорили про українське повоєнне відновлення. Що таке система DREAM і як вона допоможе у повоєнній відбудові? Що робити для децентралізованого, орієнтованого на потреби громад, відновлення? І як уникнути дешевих рішень, щоб зробити все краще, ніж було раніше? Гість студії — Віктор Нестуля, голова Коаліції RISE Ukraine, керівник напрямку підтримки України в Open Contracting Partnership.

  • 52 минуты
  • 9 мая
Що з економікою?

Діагностика банків, зняття "воєнних" обмежень: що чекати від НБУ цьогоріч? Катерина Рожкова

У новому випуску подкасту говоримо про банківський сектор. Як він пережив повномасштабне вторгнення? Коли НБУ планує знімати валютні та інші обмеження? І що чекати від регулятора в майбутньому? Гість студії — Катерина Рожкова, перша заступниця голови Національного банку України.

Новые подкасты

Популярно на этой неделе