Всі епізоди "Кляті питання"

Наше членство в НАТО перестало бути далекою перспективою: Сергій Сидоренко про співпрацю України та НАТО в умовах війни з росією

 • Новини
 • 38 хвилин
 • 3 квітня 2022

Слухати
9 років тому, українська соціологія показувала, що 67% українців були проти вступу в НАТО і тільки 18% опитаних виступали «за». Після Революції Гідності, втечі Віктора Януковича, анексії Криму та початку війни Донбасі, кількість противників НАТО почала падати, а прихильників, навпаки, рости.  
Після початку повномасштабної війни з Росією українські соціологи зафіксували рекордний рівень підтримки вступу України до НАТО серед громадян України – понад 75%.  Незважаючи на підтримку вступу України в НАТО та ту допомогу, яку НАТО здійснює в умовах війни, зараз лунає багато критики в бік Альянсу та членів-країн – за несвоєчасне постачання зброї, відмову закривати небо, небажання «дратувати» Росію. Окрім цього, існує великий ризик, що Україна буде змушена відмовитись від прагнення членства в Альянсі, якщо це зможе зупинити війну, а Україна отримає надійні гарантії, у тому числі й військові. 
У новому епізоді подкасту «Кляті питання» разом з редактором «Європейської правди» говоримо про те, як саме допомагав Україні Альянс з моменту російського вторгнення, за що НАТО слід критикувати, а за що Альянс критикують даремно, чому наша перспектива членства у НАТО є близькою, як ніколи в історії, та чому безпекові гарантії, які обговорюються на перемовинах з Росією, можуть стати другим Будапештським меморандумом.


Слухайте у додатку

Кляті питання: інші епізоди

 • 49 хвилин
 • 3 дні тому
Кляті питання

Повістки, підготовка до нового наступу, ситуація на сході, снаряди GLSDB – головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді подкасту, обговорюємо збільшення кількості повісток, які отримують українці, підготовку росіян до нового наступу, ситуацію навколо Бахмуту, Вугледару та в Запорізькій області, яку небезпеку становить ПКВ "Вагнер" нашим збройним силам, а також розповідаємо про далекобійні снаряди GLSDB.

Ваші питання: https://galas.fm/episode/56a90afc-8a13-5f69-b952-8efaa61afc1a 

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/ 

 • 29 хвилин
 • 30 січня
Кляті питання

Чому звільнили Кирила Тимошенка, кількох голів ВЦА та заступників міністрів? Пояснює Роман Кравець

Минулого тижня у відставку відправили заступника міністра оборони, заступника міністра інфраструктури, кількох прокурорів, голів ВЦА та колись близького до президента заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка.

Всі ці відставки співпали зі скандалами пов'язаними із закупівлями харчів для військовослужбовців за завищеними цінами. А також після затримання заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського, який хотів заробити 400 тисяч доларів при закупівлі генераторів.

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" говоримо з журналістом УП Романом Кравцем про те, як та чому відбувалися ці відставки, та чи слід очікувати нових кадрових рішень

 • 53 хвилини
 • 27 січня
Кляті питання

Удар "Кинжалами", "Леопарди", ситуація в Бахмуті, Вугледарі та на Запорізькому напрямку – головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді подкасту, обговорюємо останній ракетний обстріл та застосування надзвукових ракет "Кинжал", ситуацію в Бахмуті, Вугледарі та Запорізькій області, поставку танків "Leopard" та їхню важливість для ЗСУ.

Слухайте подкаст "Хроніки економіки": https://pod.link/1664769334 

Youtube-версія: трошки пізніше

Питання, відгуки та пропозиції: https://galas.fm/episode/12f26a19-0f00-57a2-8107-7525e9d81d80 

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=pravda_button_ukr 

 • 49 хвилин
 • 20 січня
Кляті питання

Удар по будинку в Дніпрі, авіакатастрофа в Броварах, ситуація на фронтах, зброя від партнерів — головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді подкасту, обговорюємо останню ракетну атаку Росії, удар по будинку в Дніпрі та ракету Х-22, авіакатастрофу в Броварах, ситуацію в районі Соледару та Кремінної, а також нові пакети зброї анонсовані Британією та Швецією.

Слухайте подкаст "War-life balance": https://pod.link/1664170900 

Youtube-версія: (буде у суботу, або не буде взагалі):

Питання, відгуки та пропозиції: https://galas.fm/episode/12f26a19-0f00-57a2-8107-7525e9d81d80 

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=pravda_button_ukr 

Нові подкасти

Популярне цього тижня