Всі епізоди "Кляті питання"

Удари по Антонівському мосту та підготовка до контрнаступу на Херсонщині – головне про війну за тиждень

 • Новини
 • 35 хвилин
 • 29 липня 2022

Слухати
У новому епізоді подкасту "Кляті питання" разом з заступником головного редактора УП Євгеном Будерацьким обговорюємо головні теми, пов’язані з війною з Росією. Цього тижня говоримо про наступне: Чи розпочався вже контрнаступ на Херсонщині? Яка ціль ударів по Антонівському та іншим мостам у Херсонскій області? Що може зробити Росія щоб завадити контрнаступу? Чи закінчилась оперативна пауза на Донбасі? Заяви аналітиків про те, що росіяни видохлись — наскільки вони правдиві? Німеччина передала Україні реактивні системи залпового вогню РСЗВ Mars II: Що про них треба знати? Що там Білорусь? Цей епізод був записаний 28 липня о 16:00 до обстрілів в Миколаїві, теракту в Оленівці та появі відео з катуванням окупантами військового ЗСУ
Теги


Слухайте у додатку

Кляті питання: інші епізоди

 • 53 хвилини
 • 1 день тому
Кляті питання

Між Україною та Індією не все так погано, особливо останнім часом. Як та чому Індія змінює свою позицію що до війни?

"Я знаю, що сьогоднішня епоха — не епоха війни, і ми багато разів говорили з вами по телефону на тему, що демократія, дипломатія та діалог — це всі речі, які стосуються світу...", - такі слова сказав прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді Володимиру Путіну під час саміту Шанхайської організації співпраці. Індія відома тим, що вона офіційно досі не засудила Росію за вторгнення в Україну; натомість вона закликає "обидві сторони" до діалогу.  Як розповіла Олена Борділовська з Центру зовнішньополітичних досліджень Національний інститут стратегічних досліджень у подкасті «Кляті питання» Індія загалом продовжує дотримуватися свого традиційного нейтралітету. Проте останнім часом, як розповідає Борділовська, а саме після успішних контрнаступальних дій ЗСУ, акценти в індійських заявах і коментарях аналітиків щодо «української кризи» дещо змінилися. Все менше йдеться про «законне право Росії дбати про свої безпекові інтереси» на тлі «провокативної поведінки НАТО і США» у Східній Європі, та в Україні зокрема. Також Індійські ЗМІ дуже негативно ставляться до загроз Путіна що до використання ядерної зброї. У новому епізоді подкасту «Кляті питання» говоримо з Оленою Борділовською про те, якою країною Індія є зараз, про стосунки між Україною та Індією, Індією та Росією, відношення індійської влади до війни в Україні та ядерних погроз Путіна.
 • 49 хвилин
 • 5 днів тому
Кляті питання

Тиждень мобілізації в РФ, псевдореферендум на окупованих територіях, Лиман – головне про війну за тиждень

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" разом з заступником головного редактора УП Євгеном Будерацьким обговорюємо головні теми, пов’язані з війною з Росією. Цього тижня обговорюємо перші результати мобілізації в РФ, про те, як ця мобілізація відіб’ється на ситуації на фронті, обговорюємо псевдореферендум на окупованих територіях, ситуацію на фронтах та навколо Лиману. Важливо: цей епізод записаний у четвер ввечері до того, як ЗСУ ввійшли у Лиман. Але у епізоді ми обговорюємо важливість міста і те, як активність ЗСУ заважає окупаційній армії будувати лінію оборони.
 • 53 хвилини
 • 23 вересня
Кляті питання

Мобілізація в РФ, звільнення військовополонених, "референдуми" на окупованих територіях – головне про війну за тиждень

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" разом з заступником головного редактора УП Євгеном Будерацьким обговорюємо головні теми, пов’язані з війною з Росією. Цього тижня говоримо про наступне: 00:29 – говоримо про повернення військовополонених, серед яких командири та бійці «Азову»; 12:19 – Чому мобілізація в РФ не є частковою? 14:00 – Чому Путін вдався до мобілізації? 17:22 – Чому мобілізація також може бути потрібною, щоб скоротити кількість тих, хто відмовляється воювати? 19:11 – Чи зможе Росія назбирати 300 тисяч людей? 26:01 – Чи зможе Росія підготувати мобілізованих? 33:05 – Чи вистачить у Росії озброєння на таку велику кількість людей? 35:39 – Чи зможе російське військове керівництво налагодити логістику та керованість великої кількості людей? 37:51 – До чого має готуватись українське військове керівництво? 41:22 – говоримо про так звані «референдуми» на окупованих територіях; 45:15 – Що відбувається на фронтах? 49:35 – Що там Білорусь?   
 • 49 хвилин
 • 17 вересня
Кляті питання

Звільнення Харківщини, трофейна техніка, обстіли критичної інфраструктури — головне про війну за тиждень

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" разом з заступником головного редактора УП Євгеном Будерацьким обговорюємо головні теми, пов’язані з війною з Росією. 1:21 — обговорюємо деталі контрнаступу на Харківщині; 7:14 — Що не так з російською армією? 16:30 — Чи зможе Росія поповнити втрати зеками? 17:13 — Обговорюємо результати контрнаступу; 19:07 — Скільки трофейної техніки ми отримали? 21:12 — Як зміниться лінія фронту? 22:35 — Як може змінитись тактика Росії? 26:41 — Що відбувається на інших напрямках? 31:21 — Що відбувається у Бахмуті? 33:52 — Росія відклала у стіл так звані референдуми на окупованих територіях; 35:10 — Говоримо про обстріли критичної інфраструктури; 40:00 — Чи зник ризик для Харкова? 42:23 — Чи можуть західні партнери дати нам ще більше зброї? 43:32 — Що там Білорусь?

Популярне цього тижня