Всі епізоди "Три хвилини здоров’я"

Спецвипуск 2: Евген Кудрявченко

 • Здоров'я
 • 25 хвилин
 • 6 серпня 2022

Слухати

Ви слухаєте "Три хвилини здоров'я" з Лілею Перцією і, оскільки сьогодні вихідний, то настав час спеціального випуску, який триватиме трошки довше за три хвилини

Сьогодні у нас в гостях Євген Кудрявченко, творець та незмінний лідер компанії Vintage (https://2021.vintage.com.ua)

Vintage — студія веб-продакшн, що зібрала призи всіх профільних світових конкурсів, включаючи Awwwards, CSS Design Awards, Effie, IDA Design Awards, ADC.ua та багато інших. Входить до топ-100 веб-студій світу.

Євген не тільки керує компанією він робить дуже багато для розвитку індустрії та підприємництва – розробляє освітні курси, читає лекції, займається благодійністю

Оскільки наш подкаст не про бізнес, а про життя, то ми говорили більше про теоретичну та практичну систему харчування Евгена, як він подолав страх голоду і як сьогодні справляється зі стресом. Хоча, звичайно, не могли не торкнутися того, що Євген робить зараз, коли війна багато чого змінила для України, його особисто, його родини та його бізнесу.

Зустрічайте: Євген Кудрявченко!

=======

(с) Музика з сайту Pixabay. Автор Coma-Media


Слухайте у додатку

Три хвилини здоров’я: інші епізоди

 • 20 хвилин
 • 1 день тому
Три хвилини здоров’я

Спецвипуск 3: Дмитро Розенфельд

Сьогодні наш гість – Дмитро Розенфельд. Я представлю Дмитра його словами: «Широко відомий у маловідомих колах маркетолог. Публічний спікер. Щасливий чоловік і божевільний батько трьох дітей. Люблю дружину та суницю»

Дмитро трохи лукавить щодо своєї маловідомості – рідкісний маркетолог в Україні має 16 тисяч послідовників у Фейсбуці.

Плюс Дмитро більше десяти разів був членом журі КМФР та Еффі. Плюс вже майже десять років керує агентством RozenfeldOFFICE, що спеціалізується на Intelligent marketing і продажах. Плюс, серед його клієнтів числяться десятки компаній-лідерів на своїх ринках. Плюс, ще викладач. Плюс, як було сказано вище, публічний спікер. Плюс – як на мене, це важливо – людина з гарним почуттям гумору.

Як завжди, у нашому подкасті ми говоримо сьогодні не з Дмитром Розенфельдом відомим маркетологом, а з Дмитром Розенфльдом, людиною, яка для усього має власну теорію. Наприклад, Дмитро має струнку теорію з приводу харчування. Якою він із нами люб'язно поділився.

 • 2 хвилини
 • 2 дні тому
Три хвилини здоров’я

А коли ж їсти?

У понеділок я розповім вам докладніше про чарівне слово, яке всі люди після тридцяти років повинні знати: це слово інсулін. Сьогодні ж ви дізнаєтеся про шкоду вечері та отримаєте важливу пораду про те, коли доречно їсти.

У недавньому дослідженні двом групам жінок із зайвою вагою надали вибір – рясно снідати чи не меньш рясно вечеряти. Обидві групи отримували 1400 ккал на день, відмінність була лише у часі найбільшого прийому їжі.

Група, яка снідала, втратила набагато більше ваги, ніж група, яка вечеряла. Незважаючи на схожу дієту і однакову кількість їжі, у групи вечері в середньому сильніше виріс рівень інсуліну. Більш ранні дослідження показували самі результати.

Залежно від того, чи був прийом їжі вранці або ввечері, реакція інсуліну відрізнялася: увечері його рівень був вище - від двадцяти п'яти до п'ятдесяти відсотків.

Докладніше про те, коли саме їсти і про гостя, з яким ви зустрінетесь завтра, слухайте у подкасті

=======

Приєднуйтесь до "Харчової Паузи" 14 cерпня 2022 року: https://pp.gorelaya.li

=======

Перешліть це повідомлення друзям:

Привіт! Послухай подкаст “А коли ж їсти?” та не їж сьогодні вечерю! А подкаст класний - він про здоровʼя, виходить кожень день і триває всього три хвилини. https://anchor.fm/pertsiya Як слухати на всіляких платформах написано тут http://pp.gorelaya.li/podcast

=======

Цікаві посилання:

> Цукор та інсулін. 20 хвилин про найважливіше  https://t.me/LiPertsiya/269

> Інтервальне голодування працює https://t.me/LiPertsiya/267

> Коротке відео про сон https://t.me/LiPertsiya/42

> Коротка замітка про важливість сну для роботи серця https://t.me/LiPertsiya/302

> Нормалізація режиму сну може сприяти зниженню ваги https://t.me/LiPertsiya/288

> Недосипання може зробити вас голоднішим https://t.me/LiPertsiya/275

=======

(с) Музика з сайту Pixabay. Автор Coma-Media

 • 3 хвилини
 • 3 дні тому
Три хвилини здоров’я

Сніданок віддай ворогу

Ну що, вже встигли поснідати? Якщо ні, то давайте я попрошу вас спробувати сьогодні обійтись без сніданку взагалі. Зараз розкажу чому !

Ми уявляємо, що нам необхідно «підзаправитися» перед робочим днем, але насправді наше тіло готується до нового дня самостійно. Щоранку перед самим пробудженням у згоді з природним циркадним ритмом наш організм заряджається гримучою гормональною сумішшю: гормон росту, кортизол, епінефрин та адреналін надходять нам у кров. Цей коктейль стимулює синтез глюкози в печінці, тому на момент пробудження в організмі присутні поживні речовини.

Багатьом людям насправді не хочеться їсти вранці. Ранковий голод – це звичка, яку нам щеплять із дитинства.

=======

Повідомлення для друзів:

Привіт! Послухай подкаст “Сніданок віддай ворогу” та не їж сьогодні сніданок! , А подкаст класний - він про здоровʼя, виходить кожень день і триває всього три хвилини. https://anchor.fm/pertsiya Як слухати на всіляких платформах написано тут http://pp.gorelaya.li/podcast

=======

Обіцяні у подкасті посилання:

> Кава на сніданок - погана ідея https://t.me/LiPertsiya/67

> Психічне та емоційне здоров'я ваших дітей залежать від фруктів та овочів - https://t.me/LiPertsiya/254

> Як прожити до ста років - https://teletype.in/@pertsiya/lp_insulin

=======

Приєднуйтесь до "Харчової Паузи" 14 cерпня 2022 року: https://pp.gorelaya.li

=======

(с) Музика з сайту Pixabay. Автор Coma-Media

 • 3 хвилини
 • 4 дні тому
Три хвилини здоров’я

Пігулка від самотності

Зараз, коли мільйони українці поїхали з рідних місць, переважна більшість вимушених переселенців переживають самотність та депресію, пов'язані з розривом звичних соціальних зв'язків. Що ж із цим робити?

Якщо вам самотньо і сумно, то ви зараз дізнаєтеся, як позбутися цього. Якщо ви почуваєтеся чудово, то поділіться посиланням на цей епізод з тими друзями, яким, на вашу думку, буде корисно його послухати:

=======>>

ПОШЛІТЬ ЦЕ ДРУЗЯМ

Привіт! Послухай епізод "Пігулка від самотності" https://anchor.fm/pertsiya Як слухати на всіляких платформах написано тут http://pp.gorelaya.li/podcast

=======

Приєднуйтесь до "Харчової Паузи" 14 cерпня 2022 року: https://pp.gorelaya.li

=======

Обіцяні посилання:

 • Ви у стресі? Надайте підтримку іншим людям, і він зменшиться! https://t.me/LiPertsiya/284
 • Як ви реагуєте на зміни: визначте свій тип і зрозумійте, що з цим робити https://t.me/LiPertsiya/115
 • Чому ми навчилися у двох гігантів позитивної психології https://t.me/LiPertsiya/272

=======

(с) Музика з сайту Pixabay. Автор Coma-Media

Популярне цього тижня