Всі епізоди "Русскій фейк, іді на***!"

«Самовизначення» окупованих територій «гарантує» Статут ООН — фейки за 23 вересня

 • Новини
 • 12 хвилин
 • 23 вересня 2022

Слухати

Окупанти вигадують нові виправдання і пояснення своїх псевдореферендумів на Донбасі, Запоріжжі і Херсонщині — Лавров каже, що вони мають право "на самовизначення згідно зі Статутом ООН". Розбираємося, чи це справді так. А також розбираємо новий фейк про те, що начебто за даними RAND Corporation США "спланували" війну в Україні задля "руйнування економіки ЄС".

Наш подкаст номіновано на премію «Слушно» від MEGOGO Audio. Вирішальними є голоси аудиторії. Допоможіть нам перемогти, щоб якомога більше людей дізналися про проект та навчилися критично споживати інформацію. За лінком проголосуйте за подкаст «Русскій фейк, іди на...» у категорії «журналістські розслідування»: https://bit.ly/slushno-podcast-vote 

Кожен голос — додає сил нищити російську дезу!

Теги


Слухайте у додатку

Русскій фейк, іді на***!: інші епізоди

 • 11 хвилин
 • 3 години тому
Русскій фейк, іді на***!

Кулеба і Макарон «проговорилися» про готовність НАТО вступити у війну — фейки за 29 вересня

У випуску говоримо про те, як Польща "вчергове готується окупувати" захід України, шахрайські повідомлення про можливість отримати сім тисяч гривень компенсації за програмою "єДопомога", а також розбираємо нові "викриття" росіян про Кулебу і Макарона, які начебто "проговорилися" про готовність НАТО вступити у війну.

 • 12 хвилин
 • 1 день тому
Русскій фейк, іді на***!

Фейкові спостерігачі на фейкових "референдумах" — огляд дезінформації за 28 вересня

У випуску говоримо про спроби росіян переконати світ, що «прозорість» псевдореферендумів начебто підтвердили іноземні «спостерігачі» - кажуть, що прибули «офіцйні делегації з усього світу» для спостереження за цим усім дійством. Мовляв, саме ці «міжнародні спостерігачі» доводять «легітимність» та «прозорість» проведення псевдореферендумів.

 • 11 хвилин
 • 2 дні тому
Русскій фейк, іді на***!

Гаазький кримінальний суд «ігнорує» злочини проти Донбасу — фейки за 27 вересня

У випуску розбираємо фейки про те, як Міжнародний кримінальний суд «ігнорує злочини проти Донбасу», українська влада «відмовляється відновити водопостачання» на окупованій Донеччині, а також нову шахрайську схему соціальної допомоги «від імені Нацбанку». А ще Аліна Паш розповідає, як читати новини, щоб не потрапити на гачок пропагандистів. 

 • 12 хвилин
 • 3 дні тому
Русскій фейк, іді на***!

«Переворот» в Китаї та «продаж» українцями західної зброї в Даркнеті — фейки за 26 вересня

У випуску розповідаємо про нове розслідування BBC про «продаж» поставленої в Україну західної зброї, розбираємо фейк про втрати ЗСУ в «сотні тисяч» людей та чутки про «переворот» в Китаї.

Популярне цього тижня