Всі епізоди "Інтим пропонувати"

Я не ображаюсь — як пасивна агресія впливає на стосунки

 • Психологія
 • 30 хвилин
 • 6 листопада 2020

Слухати
«Усе добре, я не злюся», «роби як хочеш, тобі ж байдуже на мої почуття», «чого ти так засмучуєшся?» — що таке пасивна агресія і мовчазна образа? Чому ми ображаємося одне на одного. Як зрозуміти, коли і за що на вас образились. Що ображає нас. Хто маніпулює образами у стосунках. Образа, як спосіб помсти і покарання партнера. Чому мовчазні образи роблять стосунки токсичними. Коли сварка допомагає вирішити ситуацію. Чи потрібно пробачати образи. Як довго можуть тривати образи. Чи потрібно рятувати стосунки, в яких пасивна агресія є основним способом комунікації. Чому пасивна агресія є загрозою у стосунках з’ясовують Ярослава Кравченко та психолог Сергій Рясенко у програмі про кохання, стосунки та секс Інтим пропонувати.


Слухайте у додатку

Інтим пропонувати: інші епізоди

 • 28 хвилин
 • 18 лютого
Інтим пропонувати

На що не вистачає часу у стосунках?

Скільки часу ми витрачаємо на сон, на гаджети, на роботу та на їжу? А скільки якісного часу разом люди проводять у стосунках? Що таке якісний час у стосунках, чому має значення емоційна близькість та скільки часу потрібно проводити з партнером чи партнеркою – з’ясовують Ярослава Кравченко та психолог, експерт зі стосунків Роман Мельниченко в новому епізоді програми Інтим пропонувати. 

 • 30 хвилин
 • 11 лютого
Інтим пропонувати

Як сказати «ні», але зберегти стосунки

Чому потрібно вміти відмовляти Ярослава Кравченко та психолог, експерт зі стосунків Роман Мельниченко вже з’ясовували в попередньому випуску програми, а в новому епізоді вони розбираються, чи варто говорити «ні» в інтимних стосунках. 
Чи завжди у стосунках з коханими та близькими все повинно бути «так», коли потрібно говорити «ні» та чому в бажанні ощасливити партнера чи партнерку ми самі стаємо менш щасливими – в програмі про кохання, стосунки і секс Інтим пропонувати. 

 • 30 хвилин
 • 4 лютого
Інтим пропонувати

Чому ми бачимо еротичні сни?

Що робить наш мозок під час сну? Чому замість того, аби відпочивати, він аналізує наше життя та підкидає нам сновидіння? Що нам сниться, чому сни можуть бути терапевтичними та чим викликані еротичні сни — з’ясовують Ярослава Кравченко та психолог, експерт зі стосунків Роман Мельниченко в новому епізоді програми Інтим пропонувати. 

 • 29 хвилин
 • 28 січня 2022
Інтим пропонувати

Як говорити «ні»?

Як говорити «ні» колегам, босу, дітям чи партнерам? Іноді дуже складно відмовляти, адже здається, ніби це некрасиво і незручно. Та все ж є моменти, коли в першу чергу, важливо подумати про себе, а лише потім про інших. Чому потрібно вміти відмовляти та як цього навчитися — говорять Ярослава Кравченко та психолог, експерт зі стосунків Роман Мельниченко в новому епізоді програми Інтим пропонувати. 

Нові подкасти

Популярне цього тижня