UBD-шоу

видавець: Ветеран Хаб
Епізодів: 3

Слухати
Підписатися

Що робити з безсонням і тривогою, як адаптуватися до цивільного життя? Що відбувається з мозком після війни та де знайти отакенну зарплату?
UBD-шоу —  подкаст про і для ветеранів. Щирі розмови без форми, уставу та цензури від Ветеран Хабу — мережі просторів, де підтримують ветеранів та членів їхніх родин

Слухайте у додатку

Епізоди 3

  • 59 хвилин
  • 14 листопада 2021
UBD-шоу

Режисерка Наталія Ворожбит про потребу справжності, фільми про війну та надію

На UBD-шоу завітала Наталія Ворожбит, українська драматургиня, режисерка та сценаристка. З новою ведучою, керівницею організації Veteran Hub Івоною Костиною, ми поговорили про те, чи не зарано знімати фільми про війну, про надію в українському кіно та про турботу до глядача.
Наталія поділилася досвідом, як їй було працювати з Кіборгами та з акторами, які на сцені розказували власні історії.  

  • 75 хвилин
  • 13 листопада 2021
UBD-шоу

Каріне Макіян про підводні камені пошуку роботи та як їх оминути

У цьому випуску UBD-шоу зустрілися Ніка Юрець та Каріне Макіян, PR-менеджерка Work.ua, щоб поговорити про пошук роботи після служби. Якщо ти шукаєш роботу просто зараз або думаєш про зміну спеціальності — подивись цей випуск до кінця.

 Декілька важливих питань, які зроблять твій пошук роботи результативним:

Так, вказуй свій досвід служби;

Про магію простих слів, якими тобі варто описувати себе;

Від чого тебе береже офіційне працевлаштування;

Від яких працедавців бігти.

  • 62 хвилини
  • 12 листопада 2021
UBD-шоу

Падре про вшанування полеглих, хворобу «совдепію» та прийняття

Капелан 30-ї ОМБр Сергій «Падре» Дмитрієв говорить з ветераном Дмитром Дубасом про повернення ветеранів з війни та їхні шляхи в цивільному житті. Як суспільство приймає ветеранів і вшановує полеглих, чи змінюється людина на війні та як ветеранів приймають в інших країнах. На тебе чекає розмова про служіння: країні та людям. І ще трохи гумору та пояснення, чому нормально кричати «Аллах Акбар».
Ми полагодили звук, тому можеш сміливо слухати подкаст у навушниках. Хоча цього разу жодної лайки, тому й на колонках зайде. 

Нові подкасти

Популярне цього тижня