Іван Горовський

Епізоди: 15

Подкасти


Епізоди 15

  • 61 хвилина
  • 31 серпня 2021
Засновники

П'ять зірок. Сергій Смусь з Uklon про побудову найкращого в Україні сервісу мобільності, роботу з негативом та безпеку користувачів

Сергій Смусь – операційний директор Uklon, сервісу, місією якого є надавати свободу руху своїм користувачам. З більш ніж 7,5 мільйонами користувачів Uklon сьогодні найпопулярніший онлайн-сервіс виклику авто в Україні, який постійно відкриває нові ринки і фічі, щоб дозволити ще більше свободи руху для своїх користувачів. Як із side-проєкту Uklon перетворився на бізнес з командою в 400 людей, що стається з неввічливими водіями та як рейтинг користувачів впливає на їхній досвід користування додатком? Слухайте у новому випуску. 

Спонсор цього випуску – додаток Fairo. Завантажуйте Fairo за посиланнями і отримуйте 300 бонусних гривень за відкриття бізнес-рахунку:

AppStore

GooglePlay

Сайт Fairo

Підтримати "Засновників"

Наші соцмережі

  • 67 хвилин
  • 12 серпня 2021
Засновники

Back to basics. Кирило Мазур про інноваціЇ, екосистему стартапів в Україні та Center42

Back to basics – у новому випуску про українські стартапи повертаємось до основи основ. Чи справжніми є найвідоміші історії успіху українських стартапів, які ми колись чули? Коли варто запускати подкаст? Чи є сенс в тусовках інвесторів та підприємців? Від базового визначення стартапу до трендів української стартап-сцени та бізнесів, які будують екосистему – спілкуємось з Кирилом Мазуром, засновником агенства інновацій Center42 та експерта з побудови стартап-екосистем. 

Спонсор цього випуску – додаток Fairo. Завантажуйте Fairo за посиланнями і отримуйте 300 бонусних гривень за відкриття бізнес-рахунку:

AppStore

GooglePlay

Сайт Fairo

Підтримати "Засновників"

Наш Instagram
Наш Facebook  

  • 58 хвилин
  • 2 серпня 2021
Засновники

Platform Revolution. Дмитро Волошин з Preply про hyper growth, онбординг нових членів команди та мрії

В своїй книзі "Платформенна революція" Алстайн, Шударі та Паркер – дослідники новітніх бізнесів – стверджують, що проривні бізнес-моделі майбутнього будуть базуватись на платформах, які об'єднуватимуть двосторнні ринки – покупців та продавців, хазяїв та орендаторів, водіїв і подорожуючих. Дмитро Волошин – співзасновник Preply, компанії, яка створила платформу для вивчення предметів, мов або хобі з репетиторами. В Preply сьогодні працюють 350 людей в офісах Києва та Барселони, а саму компанію оцінюють в 200 млн доларів. У випуску спілкуємось з Дмитром про цінності як клей, який тримає команду, швидке зростання та майбутнє онлайн-освіти.

Спонсор випуску – додаток Fairo, створений для фрілансерів. В ньому можна повністю організувати ваші фінанси і звільнити час для вивчення англійської. Fairo – замість всіх банківських додатків, якими ви зараз користуєтесь. Заванатажуйте за посиланнями:

AppStore

GooglePlay

Сайт Fairo

Підтримати "Засновників"

Наш Instagram
Наш Facebook

  • 62 хвилини
  • 18 червня 2021
Засновники

Цифрове майбутнє. Олег Курченко з Binaryx про криптовалюти, токенізацію бізнесу та шіткоїни

Гість цього випуску – Олег Курченко, СЕО та засновник криптовалютної біржі Binaryx, криптоентузіаст, який мріє про цифрове майбутнє. У випуску спілкуємось з Олегом про коливання ринків, меми про крипту, інвестування та побудову бізнесу в цій сфері. 

Ця розмова була записана на наступний ранок після того, як Китай оголосив заборону криптовалют і обвалив тим самим ринки, тому на початку розмови ми багато сміємось і трохи плачемо. Чи впливає любов до собак на популярність Dogecoin, як Ілон Маск маніпулює курсом та яке майбутнє цифрових активів в Україні?

Спонсор випуску – додаток Fairo, створений для фрілансерів. В ньому можна повністю організувати ваші фінанси і звільнити час для перегляду реюніону "Друзів". Fairo – замість всіх банківських додатків, якими ви зараз користуєтесь. Заванатажуйте за посиланнями:

AppStore

GooglePlay

Сайт Fairo

Наш патреон
Наш інстаграм
Наш фейсбук


Популярне цього тижня