Narrative Assembly

Епізоди: 6

Одна з найбільших в Україні спільнот майстрів та гравців Настільних Рольових Ігор. Ми любимо круті сюжети, цікавих персонажів, проникливу акторську гру. У нас завжди знайдуться бажаючи зіграти у Підземелля та Драконів, Відьмака, Зоряні Війни, Світ Темряви або Маскарад Вампірів, чи будь-яку іншу гру, систему, сетинг. Учасники дружньо ставляться до новачків, тому просто знайдіть нас у соціальних мережах, телеграмі чи пошукових системах. https://narrative.com.ua/ 

Подкасти


Епізоди 6

  • 54 хвилини
  • 6 днів тому
The Bag of Tales

Побудова сюжету у Настільних Рольових Іграх або як красти у циган

Головним питанням цього епізоду вийшло: "Як будувати ігри, щоб гравці не ламали історію?". Проте тема побудови сюжету настільки широка, що охопили суміжні питання. Щоб легше було структурувати інформацію, раджу заглянути до нашого телеграм каналу подкасту, там є текстовий опис (https://t.me/bagoftales). А якщо ви вже тут, то напишіть щось приємне у коментарях))

Подкаст можна знайти майже на всіх існуючих платформах за цим посиланням вказані деякі з них:

https://linktr.ee/bagoftales 

Ми хочемо давати більше корисної інформації про Настільні Рольові Ігри, у нас є певний контент план та ми робимо це не тільки для себе, тому будемо вдячні, якщо напишете про що хотілося б почути в подальших епізодах.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message 

  • 42 хвилини
  • 23 січня
The Bag of Tales

Майстри теж люди?

Розмовляємо про наболівше для нас як майстрів. Про вигорання, трохи натхнення, чому майстрам важливо теж грати.

Заходьте до нашої групи в телеграмі, в коментарях можете написати теми які вам цікаво було б почути. Або можете написати, що ми багато скиглимо на гравців) На майстрів теж будемо ;) Запис є, але вийде дещо пізніше. Ми дуже вдячні кожному вашому коментарю на підтримку. Це нас надихає та дає сил.

https://linktr.ee/bagoftales 

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message 

  • 41 хвилина
  • 16 січня
The Bag of Tales

Як вивчати нові системи для Настільних Рольових Ігор

Записували цей подкаст до того, як піднялась тема про OGL у нашому ком'юніті, та думаю наразі тема вивчення нових систем цілком буде актуальною.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message 

  • 52 хвилини
  • 9 січня
The Bag of Tales

Мінмаксинг персонажів. Припустимий контент та полуничка у Настільній Рольовій Грі

Чи погано, коли гравці намагаються вижати з білда персонажа максимум його ефективності? Як до цього ставитись майстру? В яких випадках це доречно? А ще ми поговорили про те як бути з недоречними темами за столом. Як їх з'ясовувати? Що з ними робити? Та звісно, зачепили тему сексу в іграх.

Якщо тобі сподобався подкаст, пошир його серед знайомих рольовиків. Це допоможе проєкту розвиватись. Будемо раді, якщо лишиш коментар у нашому каналі в телеграм. Це дуже підбадьорює робити новий контент. Посилання внизу.

https://t.me/bagoftales

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message

Нові подкасти

Популярне цього тижня