ГО Повага

Епізоди: 40

Повага – це кампанія проти проявів сексизму в ЗМІ щодо жінок. В межах кампанії "Повага" проєкт висвітлює, інформує та роз'яснює переваги гендерної рівності для всіх в Україні, підтримує боротьбу з будь-якого роду дискримінацією в суспільстві, та адвокатує протидію сексизму в медіа та політиці. Проєкт демонструє успішні приклади боротьби жінок за свої права та можливості в різні часи в Україні, підвищує обізнаність громадян щодо стану забезпечення рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків на всіх рівнях, а також послідовних кроків реалізації гендерної політики в Україні. Проєкт актуалізує та підтримує нівелювання стереотипів та працює над тим, щоб публічний дискурс про жінок ставав дедалі більш шанобливим, гендерночутливим та збалансованим.

Подкасти


Епізоди 40

  • 27 хвилин
  • 13 березня 2021
Це зробила вона

Варвара Ханенко та її історія: представляє Ганна Рудик

Колекціонерка та меценатка Варвара Ханенко залишила по собі Музей мистецтв, фонди якого налічують понад 25 000 предметів.

Але якою була ця жінка та як складалася її доля? Слухайте у розмові репера FREELа та заступниці директорки з освіти та комунікації Музею Ханенків Ганни Рудик.

Проєкт створено кампанією проти сексизму “Повага” у співпраці з Національним Демократичним Інститутом та видавництвом “Видавництво” за фінансової підтримки Швеції.

Виготовлено «Радіо Поділ», спільнотою та продакшеном подкастів.

Думки, висновки чи  рекомендації належать авторам/авторкам та упорядникам/упорядницям цього проєкту і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції та НДІ. Відповідальність за вміст несуть виключно автори/авторки та упорядники/упорядниці проєкту.

  • 17 хвилин
  • 12 березня 2021
Це зробила вона

Чи побачить світ третій том видання “Це зробила вона”?

Нові подкасти

Популярне цього тижня