Радіо Треба

Епізоди: 9

Подкастярня, яка створена та зініційована на вимогу часу. Ми постійно шукаємо відповіді на питання про те, як треба діяти чоловікам, жінкам, різним спільнотам та організаціям в умовах повномасштабної війни. Гості подкастів на власному досвіді та професійній практиці діляться порадами, які є життєво необхідним, щоб перемогти у тилу ворога.

Подкасти


Епізоди 9

  • 29 хвилин
  • 5 днів тому
Людина в окупації

E9 - Про виготовлення бронежилетів та іншого для військових: Максим Плєхов, Ольга Гужва - Людина в окупації

Чому важливе професійне волонтерство та професійне виробництво бронежилетів слухайте у дев'ятому епізоді подкасту “Людина в окупації” на Радіо Треба. Максим Плєхов є головою правління Львівського оборонного кластера. Ще під час Майдану почав займатись виготовленням бронежилетів. Разом з партнерами зареєстрували харківське підприємство “Завод засобів індивідуального захисту” та розпочали професійне виробництво бронежилетів, тактичного спорядження, кулеметних комплексів для допомоги нашій армії. З 2017 року були підрядниками Міністерства оборони України. Розповість вам чому не варто купувати абиякий бронежилет і чим це небезпечно. Треба слухати, бо життєво необхідно! Слухайте наві епізоди щосереди на: YouTube, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Sound Cloud Ведуча: Ольга Гужва Гість: Максим Плєхов
  • 38 хвилин
  • 7 вересня
Людина в окупації

Людина в окупації - Пережити окупацію у 18: Артур Ярошевський, Дмитро Федорчак - E6

“Я хочу аби ті люди, які залишилися в нашому місті (ред. - Приморськ, Запорізька область), подивилися цей подкаст і послухали, як себе треба вести при розмові з російськими окупантами в ізоляторі” Так активіст Артур Ярошевський закликає послухати новий епізод подкасту “Людина в окупації” на Радіо Треба. Історія цього вісімнадцятирічного юнака не лише про комунікацію з окупантом, а й про допомогу людям у потребі тоді, коли у його дім увірвалися росіяни, а друзі стали колаборантами й дивилися йому в очі на допиті в ізоляторі тимчасового утримання. Ведучий: Дмитро Федорчак (https://www.instagram.com/fedorchak_di/ (@fedorchak_di)) Гість: Артур Ярошевський (https://www.instagram.com/arturrrrrrio/ (@arturrrrrrio))
  • 69 хвилин
  • 31 серпня
Людина в окупації

Людина в окупації - Трибунал для Путіна: Олександра Романцова, Дмитро Федорчак - Е7

Доводити воєнні злочини росії, то клопітка праця на роки. Уже 25 лютого, на другий день опісля повномасштабного вторгнення, правозахисники об'єдналися в ініціативну групу «Трибунал для Путіна» (повна назва — «Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії»). Вони документують події з ознаками злочинів за Римським статутом Міжнародного кримінального суду в усіх регіонах країни, що стали об’єктом нападу. Гостя подкасту «Людина в окупації» Олександра Романцова — правозахисниця та виконавча директорка ГО «Центр Громадянських Свобод». Вона роз'яснить, як зібране свідчення злочинів під час війни, вже впливає на боротьбу з ворогом. Треба знати: 0:00 Представлення 0:17 Що таке воєнний злочин? 12:21 Геноцид росією — у чому проявляється? 27:15 Як волонтери можуть долучитися до правозахисту? 35:08 Яка відповідальність у колаборантів з окупантом? 52:33 Що таке «Трибунал для Путіна»? 1:09:39 Завершення Ведучий: Дмитро Федорчак

  • 58 хвилин
  • 24 серпня
Людина в окупації

Людина в окупації - Нагодуй голодного: о. Олександр Більський, Дмитро Федорчак - E6

Церква в окупації, яка служить. Обід у храмі для нужденних. Про спільноту й об’єднання. Про лідерство на відстані. Всі ці історії та думки про отця Олександра Більського — гостя подкасту “Людина в окупації” на Радіо Треба.  Його парафія Мучеників Макавейських у м. Берислав, що на Херсонщині, зараз непідконтрольна Україні. Започаткована ним благодійна їдальня „П’ять хлібів і дві риби“ і далі об’єднує громаду, всупереч труднощам. Ідею благодійної кухні о. Олександр виростив на програмі "Лідерство і служіння" в Українській Освітній Платформі. Треба почути цю історію!

Нові подкасти

Популярне цього тижня