Паша Вржещ

Епізоди: 4

Подкасти Паші Вржеща

Подкасти


Епізоди 4

  • 25 хвилин
  • 24 січня 2022
ВРЖЕЩ

Планування справ як творчий процес

У цьому епізоді поговоримо про планування справ.

Як зробити, щоб планування було чимось, що надихає, щоб воно давало енергію робити, і хотілося потім ці справи, які собі понаписували, таки виконувати. Як не ловити себе наприкінці дня з тривогою, напругою та думками – знову не зробив ніфіга.

Чому важливо припинити робити списки завдань. Списки ж, насправді, вони для неулюблених справ.

Як захоплювати острови, рубати голови, вступати в какашки та подорожувати на планету імпровізації. Як робити своє життя живим і не перетворитися на людину, яка живе у стовпчик.

  • 103 хвилини
  • 9 грудня 2021
ВРЖЕЩ

Як придумує ​Михайло Кацурін

Сьогодні в гостях у нашій сусликівській подкаст-берлозі Михайло Кацурін. Підприємець, музикант та дуже творча людина. Я дуже люблю, як Мишко думає, як придумує. Люблю Мішину глибину.

Поговорили про те, як бути сміливим, як писати пісні, читаючи жовту пресу, як Мишко торгував олією та створив Маслофонд, що таке творча експедиція, про країну Кацуринівщину. Чому кожні 5 років потрібно знову заслужити перед собою можливість бути крутим. І як нам усім, у пошуках себе, хочеться виявити себе класненького, а не себе справжнього.

  • 38 хвилин
  • 12 листопада 2021
ВРЖЕЩ

Запросити внутрішню дитину

Усередині кожного з нас ще живе дитина. Вона завжди із нами. Часто забута та забита подалі у кут. Але саме в ній таїться наша здатність до творчості.
Ви пам'ятаєте той момент, коли ви стали дорослим? Коли зникла ваша легкість та безтурботність? І чи можна стати дорослим, не втративши ту потужну дитячу енергію творчості?
Наша спільна велика помилка полягає в тому, що чим менше в нас дитини, тим більше в нас дорослого. Це не так. Дуже багато хто задавив у собі все дитяче, але так і не став дорослим. Не став більш відповідальним, дбайливим, мудрим. А просто втратив всю радість життя. Заборонив самовиражатися, заборонив собі все, що робило його щасливим. Бути дорослим легко. А ось бути радісним дорослим, енергійним дорослим, творчим дорослим – це завдання набагато складніше.
Знайти свою внутрішню дитину, свого маленького Пашку та запросити його у своє доросле життя – це відкрити доступ до легкості, цікавості, спонтанності. У нашій дитячості є неймовірна сила. І дуже важливо зуміти її собі повернути.

  • 34 хвилини
  • 30 вересня 2021
ВРЖЕЩ

Полюбити синдром самозванця

Як прийняти та полюбити свій синдром самозванця. Чому не потрібно з ним боротися і чому марно намагатися його позбутися. Як народжується страх, і як він росте разом із нашим успіхом. Як ми зависаємо, втрачаємо впевненість та зливаємо енергію.
У мене довгі та дуже близькі стосунки з моїм самозванцем. Я розповім, які усвідомлення допомогли мені потоваришувати з ним, і як на потужній енергії самозванця створювати круті проекти без тривоги та насильства над собою.

Нові подкасти

Популярне цього тижня