YEP

Епізоди: 101

Подкаст студія в UA. Створюємо подкасти, розповідаємо історії

Подкасти


Епізоди 101

  • 36 хвилин
  • 29 грудня
Сноби

Софія Левицька / викрадені митці

Останній випуск 2022 року. Обговорюємо чого для кожного митця є своя аудиторія, чому не треба бути, як Гоголь і як на межі 19 та 20 століття почувала себе мисткиня з України в еміграції, коли в багатьох країнах жінки ще навіть голосувати не могли.

Випуск про Софію Левицьку, яскраву, сильну, українську художницю, яку ми повертаємо в наш наратив разом з Машою @hey_whatsart.

  • 27 хвилин
  • 16 грудня
Сноби

Зинаїда Серебрякова / викрадені митці

Зинаїда Серебрякова французька і українська художниця. Це українська Фріда Кало. Це жінка з важкою долею, і контрастним безтурботним дитинством. Її спокійне життя в сімейному маєтку на Харківщині зруйнували і розграбували більшовики та радянська влада. Вона не бачилась з рідними дітьми 36 років і економила кожну копійку.

Розповідаємо про Зинаїду в новому випуску з мистецтвознавцем Машою @hey_whatsart.

  • 28 хвилин
  • 28 листопада
Сноби

Іван Айвазовський / викрадені митці

Головне питання, яке ми розкриваємо в подкасті: що спільного між нянью Вікою та Іваном Айвазовським? Так, Іван Айвазовський, як і няня Віка, хоч і мав українське походження, але мало ототожнювали себе з Україною. Ованес Айвазян, як звали Івана до зміни імені, мав вірменське походження, його батьки приїхали до Криму з Галичини, Іван знав українську мову, зробив величезний внесок у розбудову Феодосії. То чи можна вважати його українським митцем? 

Розбираємось в новому випуску з мистецтвознавцем Машою @hey_whatsart

  • 41 хвилина
  • 7 листопада
Сноби

Федір Кричевський /викрадені митці

Наш сьогоднішній герой — Федір Кричевський. Учень Гюстава Клімта, видатний український імпресіоніст, людина, яку з особливою жорстокістю закатувала радянська влада. Почитати більше про Федіра та подивитись на його роботи можете в нашому Instagram. Як нас знайти: ⠀

Нові подкасти

Популярне цього тижня