Zagoriy foundation

Епізоди: 9

Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проєктів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім'ї Загорій досвід благодійництва. Пріоритетним напрямом діяльності фонду є розвиток культури благодійності в Україні. В цьому напрямі фонд впроваджує сталі проєкти й окремі активності.

Подкасти


Епізоди 9

  • 58 хвилин
  • 23 грудня 2020
Подкаст Великих Історій

Наталія Ємченко про професійну благодійність, засади гуманізму та зміни

У новому епізоді «Подкасту Великих Історій» ми поговорили з Наталією Ємченко, директоркою зі зв’язків з громадськістю та комунікацій SCM та членкинею наглядової ради Фонду Ріната Ахметова. 
Наталія розповіла про свої ролі у житті, про діяльність фонду та важливі зміни, які вже вдалося зробити в країні, а також про складні рішення та масштабні виклики. Ми обговорили, чи має добро звучати голосно та чи мають у благодійності працювати такі ж професіонали, як і в бізнесі.

  • 46 хвилин
  • 16 грудня 2020
Подкаст Великих Історій

Стенфорд — досяжний. Катерина та Олександр Акименки про «Stanford's Ukrainian Emerging Leaders Program»

У новому випуску нашого «Подкасту Великих Історій» ми поговорили з засновниками програми «Standford`s Ukrainian Emerging Leaders Program» — Олександром та Катериною Акименками.
У 2015 році вони потрапили в Стенфорд на навчання, а після вирішили заснувати освітню програму для українців. «Наша програма дала людям можливість повірити, що Стенфорд досяжний».
У випуску ви почуєте, хто допоміг Саші та Каті у реалізації їхньої ідеї, які перепони були на їхньому шляху, як зараз відбувається відбір стипендіатів та скільки коштів потрібно для року навчання в Стенфорді.

  • 47 хвилин
  • 9 грудня 2020
Подкаст Великих Історій

Україна без сміття. Євгенія Аратовська про тайм-менеджмент, соціальне підприємництво та стиль життя

Цього разу нашою гостею стала Євгенія Аратовська, засновниця екопроєкту «Україна без сміття».
Ми поговорили про ековиховання дітей, залишки радянської свідомості та про механізми заробітку на смітті. Женя розповіла, як почала займатися своїм проєктом та ким була до того. Поділилася своєю ранковою рутиною та думками про те, що заважає українцям сортувати сміття. Наша розмова вийшла цікавою та корисною, тож ми запрошуємо вас до прослуховування.

  • 41 хвилина
  • 2 грудня 2020
Подкаст Великих Історій

Творчість як інструмент благодійності. Аліна Паш про місію, музику та вплив на зміни

«Творчість може бути інструментом для благодійності». 

У цьому епізоді «Подкасту Великих Історій» до нас у гості прийшла Аліна Паш, українська співачка та реперка.   

Ми поговорили про правду в музиці, про благодійні акції, амбасадором яких стала Аліна, про її місію, як артиста та про те, як за допомогою творчості можна змінювати світ. Обговорили хейт та проєкти після яких стає зрозуміло, що «все це недарма».   

Наша розмова вийшла цікавою та натхненною, і ми запрошуємо вас до прослуховування. 


Нові подкасти

Популярне цього тижня