Анастасія Зубова та Олена Горобець

Епізоди: 22

Ми двоє журналісток з Кропивницького, які захопились подкастами. Віримо, що почати запуск подкасту сьогодні — це як мати інстаграм в 2005-му. Хочемо, аби подкастів українською з’являлося все більше, формувалося подкастерське ком’юніті

Подкасти


Епізоди 22

  • 18 хвилин
  • 30 серпня
План відбудови

Комунікація воюючої країни зі Світом, своїми громадянами, бізнесом

Як комунікувати в середині країни, яка воює: бізнесу з суспільством, державі зі своїми громадянами та Світом, громадянам одне з одним? Як у комунікаціях справлятися з емоційними хвилями та балансувати? Що враховувати, говорячи про відбудову, з огляду на дражливість теми для значної частини аудиторії, що перебуває в складних умовах, пов’язаних із війною?

У подкасті «План відбудови» від студії «Що чути?» говоримо про це з Наталею Холод, антикризовою менеджеркою з 20-річним досвідом, СЕО агенції комунікацій «ВАРТО».

Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».

Проєкт реалізується завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.

  • 21 хвилина
  • 28 серпня
План відбудови

Адаптивність, оновлення змісту предметів, креативне мислення: Нові виклики для освіти у поствоєнний час

Як підготувати вчителів до роботи в умовах війни? А які зміни в освіті визріли вже та актуалізуються після перемоги?

У подкасті «План перемоги» від студії «Що чути?» експерти галузі говорять про необхідність оновлення змісту освіти, зокрема й у предметах про історію та культуру країни, важливість цікавого і справді прикладного викладання таких дисциплін як Захист Батьківщини. А ще про адаптивність, важливість навчання дітей не лише критичному, а й логічному і креативному мисленню, розвитку екологічних та підприємницьких компетенцій.

Також після перемоги постане питання відновлення закладів освіти й у нових університетах, які стануть осередками культури і розвитку важливо приділити увагу спеціальностям, які будуть в нагоді при відновленні країни.

Гості випуску: Ярослава Мозгова, координаторка освітніх проєктів і програм ГС «Освіторія» і Ліна Полихата, очільниця Інституту лідерства та управління Українського католицького університету.

Якщо ви знаєте історії про героїв освітнього фронту, повідомте ГО «Освіторія» за цим лінком.

Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».

Проєкт реалізується завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.

  • 31 хвилина
  • 25 серпня
План відбудови

Кризовий психолог про ментальне здоров’я під час війни: «Іншого часу на життя в нас просто немає»

Травматизація суспільства війною триває і не мине безслідно. Тому важливо усвідомити де ми є зараз та розпочати роботу над подоланням наслідків.

Слухайте у подкасті «План відбудови» від студії «Що чути?» розмову з кризовим психологом Андрієм Фоменком. Говоримо про важливість самостійного психологічного відновлення та пропрацювання почуття жертви. Міркуємо про правила здорового діалогу, аби, простими словами, в українських «холіварах» не з’їсти одне одного.

«Потрібні підкреслено позитивні враження на фоні того, що їх зараз практично немає. На рівні біохімії у нас голод дофаміну і серотоніну й натомість збиткова кількість кортизолу – гормону тривалого стресу», - пояснює психолог стан, в якому перебуває багато українців нині.

Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».

Проєкт реалізується завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.

  • 19 хвилин
  • 23 серпня
План відбудови

Ми єдина країна, яка після Другої Світової впроваджує на полі бою західні практики війни

Говоримо з воєнним експертом Сергієм Кузаном, головою Українського центру безпеки та співробітництва

Нові подкасти

Популярне цього тижня