Всі епізоди "Що вкрали цього тижня"

Як влада Києва ділить корупційні гроші з Офісом президента

 • Політика
 • 30 хвилин
 • 21 лютого 2022

Слухати

Розслідування щодо хабарів за встановлення кіосків у Києві показало, що навіть така невелика корупція курується людьми з Офісу президента. 
Чому вся техніка, що ремонтує рейки Укрзалізниці, є несправною, незважаючи на витрачені сотні мільйонів гривень. Як держава дає бездонні кредити на ТРЦ Гулівер. Він належить власнику банку Михайлівський, який збанкрутував і своїх кредитів не віддав.
Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський.Слухайте у додатку

Що вкрали цього тижня: інші епізоди

 • 30 хвилин
 • 14 лютого 2022
Що вкрали цього тижня

Хто і навіщо хоче приватизувати Батьківщину-Мати?

Держпідприємство «Україна» відновило замовлення у фірми з десятирічним корупційним шлейфом. Перший мільйон доларів вже втрачено. 
Окрім того в програмі: яким чином може бути приватизований постамент Батьківщини-Мати і як на будівництво Київської окружної зайшла американська фірма зі скандальною репутацією.
Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський.

 • 31 хвилина
 • 7 лютого 2022
Що вкрали цього тижня

Як присвоїти $800 тисяч, прикрившись ім'ям Ілона Маска

Запуск українського супутника ознаменувався фінансовим скандалом. Замість того, щоб укласти пряму угоду з компанією Ілона Маска за один мільйон доларів, українці скористались послугами прокладки і заплатили на 800 тисяч доларів більше. 
Окрім того в програмі: тіньові фінансові аспекти ДТП за участю депутата Трухіна, а також про те, як влада Києва платить зайві гроші за газ, витискаючи з ринку виробників альтернативного опалення.
Що вкрали цього тижня – розповідають Олекса Шалайський та Юрій Ніколов. 

 • 31 хвилина
 • 31 січня 2022
Що вкрали цього тижня

Як люди з Офісу президента розкрадають руїни Укрбуду

Доки власник корпорації «Укрбуд» Максим Микитась намагається не потрапити до в’язниці – його майно активно розбирають. Черговий шматок величиною в 8 мільйонів доларів потрапив до фірми, де раніше фігурував тесть Олега Татарова – заступника керівника ОПУ.
Окрім того в програмі: як ексвласник «Дельта банку» Микола Лагун буде гасити мільярдні  борги по 7 000 грн на місяць і за що повідомили підозру першому заступнику глави КМДА Миколі Поворознику.
Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський.

 • 31 хвилина
 • 24 січня 2022
Що вкрали цього тижня

Як в Енергоатомі прикривають мільйонні крадіжки колишніх

Підслухані розмови керівництва «Енергоатому» з підрядниками засвідчили, що карати за попередні крадіжки тут нікого не збираються. Більше того: витратять додаткові гроші, щоб вкрадене лишилось непоміченим. 
Окрім того в програмі: чергова купівля дорогої електроенергії в Дніпрі, чергова будівельна афера в Києві під патронатом депутатів усіх фракцій і нова схема, як банкрут може викупити своє майно задешево. Що вкрали цього тижня  розповідають Олекса Шалайський та Юрій Ніколов. 

Популярне цього тижня