Все эпизоды "Лабораторія нонфікшн"

#21 Лєна Чиченіна ІІ Про кіно, Альфреда Гічкока і емоції глядача

  • Литература
  • 46 минут
  • 15 сентября 2022

Слушать

Ким насправді був Альфред Гічкок — містифікатором чи маніпулятором? Чи чекала б його сьогодні доля Гарві Вайнштейна? І як він пов'язаний із Тік Током? У двадцять першому випуску Лабораторії нонфікшн говоримо про книжку Едварда Вайта «Дванадцять життів Альфреда Гічкока. Історія короля саспенсу» з артоглядачкою Лєною Чиченіною. Едвард Вайт досліджує 12 аспектів життя Гічкока, проводячи читача життєвим шляхом загадкового кінорежисера, починаючи із дитинства. Автор дає змогу зазирнути за лаштунки його творчості та розкриває нам таємничі сторони його персони. Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі.


Партнер проєкту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua   
Паперова версія книги: https://cutt.ly/JCJtYhn   
Електронна версія книги: https://cutt.ly/ACVE3ZH   
Сайт видавництва: https://laboratoria.pro 
Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD 
Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV 
Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO Тік Ток: https://cutt.ly/pCVRvrf Слушайте в приложении

Лабораторія нонфікшн: другие эпизоды

  • 37 минут
  • 28 июля
Лабораторія нонфікшн

#20 Володимир В'ятрович ІІ Про енергетику, її зв'язок з війною та зміни на карті світу

Яким чином енергетика вплинула на російсько-українську війну? Яке енергетичне майбутнє чекає Україну після перемоги? І як деякі європейські країни допустили енергетичну залежність від росії? У двадцятому випуску Лабораторії нонфікшн говоримо про книжку Пулітцерівського лауреата Деніела Єрґіна «Нова карта світу» із народним депутатом та істориком Володимиром В'ятровичем. На перетині енергетики, політики та історії автор подає всеохопну панораму масштабних змін, які торкнуться чи не кожну країну світу. Він застерігає: війни за світові запаси нафти, газу та вугілля можуть призвести не тільки до екологічної, але й до економічної кризи та викликати енергетичну революцію, метою якої стане пошук альтернативних джерел енергії. Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі.

Партнер проєкту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua   

Паперова версія книги: https://cutt.ly/DHx1y4V  

Електронна версія книги: https://cutt.ly/FHx1gbg   

Сайт видавництва: https://laboratoria.pro  

Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD  

Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV  

Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO 

  • 48 минут
  • 16 мая
Лабораторія нонфікшн

#19 Олексій Гарань ІІ про нерівність, соціальне розшарування та різницю між українцями та росіянами

Цей випуск подкасту Лабораторії нонфікшн був записаний 23 лютого. За декілька годин почалася війна. У дев’ятнадцятому випуску ми разом з Олексієм Гаранем, доктором історичних наук, професором кафедри політології Києво-Могилянської академії, науковим директором Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва поговорили про те, як живуть суспільства та звідки з’являється нерівність. Привід поговорити про це нам дала книга «Каста. Витоки наших невдоволень». Її написала Ізабель Вілкерсон — американська журналістка і авторка бестселеру «Теплота інших сонць: епічна історія американської міграції». На цей раз Вілкерсон розповідає історію расової дискримінації, перш за все — в американському суспільстві. Здавалося, для України ця тема не дуже близька. Але правила відносин між «вищими» чи «нижчими» у суспільстві, які формулює авторка, мають універсальний характер. Чому виникає дискримінація? Чим відрізнялося соціальне розшарування в Україні у радянські часи та після прийняття незалежності? Яке місце при визначенні «сильних» та «слабких» займають розум та сила? І нарешті, в чому принципова різниця між Україною та росією? Про все — у дев’ятнадцятому випуску Лабораторії нонфікшн. Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі. Партнер проекту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua   Паперова версія книги: https://cutt.ly/DHx1y4V  Електронна версія книги: https://cutt.ly/FHx1gbg   Сайт видавництва: https://laboratoria.pro  Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD  Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV  Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO 

  • 47 минут
  • 27 января 2022
Лабораторія нонфікшн

#18 Вадим Грановский о кофе, культуре потребления и вкусе

В восемнадцатом выпуске мы вместе с Вадимом Грановским, основателем компании Coffee in Action — говорим о кофе и его месте в нашей жизни.
Книгу "Каваленд. Кто, как и зачем изобрел наш любимый напиток", написал Огастин Седжвик, преподаватель истории и культуры Америки в Городском университете Нью-Йорка. Это история о кофе и о том, как сделать на нем, а точнее, на нашей любви к напитку – бизнес. Седжвик рассказывает историю британского "искателя счастья" Джеймса Гилла, который покинул свою бедную жизнь в Англии и отправился в Латинскую Америку. Там, в Республике Эль-Сальвадор, хитростью и жестокостью он смог построить целую кофейную империю, кстати, существующую и сейчас.
Вадим Грановский тоже долго прожил в Англии и тоже знает, что такое работать на кофейной плантации. Поэтому об опыте, кофейных мечтах, украинских особенностях кофейни — обо всем этом в восемнадцатом выпуске подкаста. Слушайте, критикуйте и пишите ваши честные комментарии.
Партнер проекта аудиобукс магазин АБУК
Электронная версия книги
Аудиоверсия книги
Сайт издательства
Facebook
Instagram
Telegram

Новые подкасты

Популярно на этой неделе