Лабораторія нонфікшн

видавець: Лабораторія
Епізодів: 24

Слухати
Підписатись

Лабораторія нонфікшн — перший український подкаст про природу нонфікшн літератури.

В кожному випуску автор подкасту Олександр Панасюк разом з гостем намагаються розібрати основні якості піджанру нонфікшн літератури та обговорюють одну із книг видавництва «Лабораторія».

Проект створений видавництвом «Лабораторія» за підтримки першої аудіобукс книгарні «АБУК».

Слухайте у додатку

Епізоди 24

  • 42 хвилини
  • 10 березня
Лабораторія нонфікшн

Лабораторія нонфікшн ІІ #24 Віктор Андрусів про етичне лідерство й майбутнє українських інституцій

Що таке етичне лідерство? Чи працюватиме воно колись в Україні? І чому після перемоги запит на керівників, які керуються цінностями, зросте, а інституції змінюватимуться? У двадцять четвертому випуску подкасту Лабораторія нонфікшн говоримо про мемуари ексдиректора ФБР Джеймса Комі «Вища вірність. Правда, брехня і лідерство. Спогади директора ФБР» з Віктором Андрусівим — колишнім радником міністра внутрішніх справ та Офісу Президента, засновником Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного, а нині — військовослужбовцем. «Вища вірність» — це підсумок кар’єри Джеймса Комі в органах правопорядку та правосуддя США після його звільнення Трампом. Це і роздуми про етичне лідерство, і політичний аналіз минулих президентських виборів у США «із перших вуст». Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі! Партнер проєкту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua    Паперова версія книги: http://bit.ly/3IZ9kQb   Електронна версія книги: https://bit.ly/3FbkrVj    Сайт видавництва: https://laboratoria.pro   Facebook: https://bit.ly/3mFzArp   Instagram: https://bit.ly/3LaGRd8   Telegram: http://bit.ly/3Fa1UbN   Тік Ток: http://bit.ly/3YAWTjt 

  • 47 хвилин
  • 7 лютого
Лабораторія нонфікшн

#23 Лабораторія нонфікшн ІІ Павло Клімкін про дипломатію й міжнародні відносини під час війни

Якою була американська дипломатія напередодні Другої світової і чим вона схожа до української? Чи могли дипломати та політики не допустити війни у 1939 році? І взагалі яку роль відіграє дипломатія у воєнний час, зокрема сьогодні? У двадцять третьому випуску подкасту Лабораторія нонфікшн говоримо про книжку Девіда Маккіна «І сталася тьма. Рузвельт, Гітлер і західна дипломатія напередодні війни» з ексміністром закордонних справ України Павлом Клімкіним. Ця книжка — нова цікава історія про період до початку Другої світової війни в Європі через призму життя п’яти добре освічених і переважно багатих чоловіків, які у боротьбі за увагу Рузвельта недооцінили могутність і рішучість Адольфа Гітлера та нацистського Третього рейху.

Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі!

Партнер проєкту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua   

Паперова версія книги: https://cutt.ly/49LD3C1   

Електронна версія книги: https://cutt.ly/j3y4fHu    

Сайт видавництва: https://laboratoria.pro  

Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD  

Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV  

Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO  

Тік Ток: https://cutt.ly/pCVRvrf 

  • 39 хвилин
  • 21 листопада
Лабораторія нонфікшн

#22 Володимир Павелко ІІ Про інновації в бізнесі, партнерства і відбудову України

Чому компанії із чіткою стратегією, інноваційним продуктом і натхненними лідерами на чолі все одно зазнають невдачі? Як підготувати ринок, якщо ви наважилися створити щось абсолютно нове? І до чого тут партнерство? У двадцять другому випуску подкасту Лабораторія нонфікшн говоримо про книжку Рона Аднера «Широким поглядом. Нова стратегія інновацій» із засновником інтелектуальної агенції TransformWISE Володимиром Павелком. Ця книжка — це захопливе дослідження, яке пропонує новий погляд на такі тріумфи, як стратегія Amazon щодо електронних книг і шлях Apple до домінування на ринку; монументальні невдачі на кшталт Michelin з run-flat шинами і Pfizer з інгаляційним інсуліном. Вона допоможе відкинути старі погляди на ведення бізнесу та скористатися новим потужним набором рамок та інструментів, які примножать ваші шанси на успіх інновацій. Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі!

Партнер проєкту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua   
Паперова версія книги: https://cutt.ly/fMAI9Zb   
Електронна версія книги: https://cutt.ly/kMA4sVO   
Сайт видавництва: https://laboratoria.pro 
Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD 
Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV 
Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO 
Тік Ток: https://cutt.ly/pCVRvrf 

  • 46 хвилин
  • 15 вересня
Лабораторія нонфікшн

#21 Лєна Чиченіна ІІ Про кіно, Альфреда Гічкока і емоції глядача

Ким насправді був Альфред Гічкок — містифікатором чи маніпулятором? Чи чекала б його сьогодні доля Гарві Вайнштейна? І як він пов'язаний із Тік Током? У двадцять першому випуску Лабораторії нонфікшн говоримо про книжку Едварда Вайта «Дванадцять життів Альфреда Гічкока. Історія короля саспенсу» з артоглядачкою Лєною Чиченіною. Едвард Вайт досліджує 12 аспектів життя Гічкока, проводячи читача життєвим шляхом загадкового кінорежисера, починаючи із дитинства. Автор дає змогу зазирнути за лаштунки його творчості та розкриває нам таємничі сторони його персони. Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі.


Партнер проєкту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua   
Паперова версія книги: https://cutt.ly/JCJtYhn   
Електронна версія книги: https://cutt.ly/ACVE3ZH   
Сайт видавництва: https://laboratoria.pro 
Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD 
Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV 
Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO Тік Ток: https://cutt.ly/pCVRvrf 

Нові подкасти

Популярне цього тижня