Всі епізоди "Три хвилини здоров’я"

(89) Велосипед та Кохання

 • Здоров'я
 • 7 хвилин
 • 31 жовтня 2022

Слухати

>>> Реестрація на Харчову Паузу: https://pertsiya.world/program/pauza

Сьогодні у нас короткий огляд минулого тижня і дуже цікавий текст про зв'язок між поламаними велосипедами і любов'ю.

Отже. Ми закінчили серію про білок у понеділок двадцять четвертого жовтня Епізод вісімдесят три "Білок: воно вам не треба" У ньому ми розповіли, що відбувається з тілом у разі надлишку білка. В епізоді номер вісімдесят чотири ми розповіли про те, що таке біохелпінг і як вам легко і просто стати чемпіоном світу з біохакінгу. В епізоді вісімдесят п'ять ми говорили про ферментовані продукти - чим вони корисні для нашого тіла. Коротко кажучи - усім, якщо не переїдати. В епізодах вісімдесят шість і вісімдесят сім ми говорили про мітохондрії. Якщо ви досі не чули їх, наполегливо рекомендуємо! І епізод вісімдесят вісім, який вийшов у суботу - це спецвипуск - інтерв'ю з Аллою Задніпровською.

Ну ось. А тепер смачненьке!

Нещодавно мені друг надіслав відео, в якому відбувається три цікаві речі. Перша - трьохвальний шредер перемелює велосипед. Якщо ви не знаєте, який це має вигляд, наберіть в інтернеті "трьохвальний шредер" і вас вразить, як абсолютно проста штука із зубчиками може перемолоти будь-яку залізяку. Друга річ, яку показує це відео - глядач, який ставить запитання. І третя річ це вчений, який відповідає на це запитання.

Питання звучить так: чому багато людей відчуває задоволення від спостереження за вибухами, падіннями будинків, знищенням велосипедів? Чому ми чекаємо цього моменту у фільмах, якщо бачимо, що справа до цього йде? І чому ми засмучуємося від того, що ось ми чекали вибух, а він не стався?

Теги


Слухайте у додатку

Три хвилини здоров’я: інші епізоди

 • 6 хвилин
 • 2 дні тому
Три хвилини здоров’я

Дофамінове покоління

Ми вже говорили про дофамін. У эпізодах номери сорок, шістдесят два, та дев’яносто шість. І повернемося до нього ще не раз. Тому що цей гормон є одним із вкрай важливих для нашого існування. Без нього ми буквально перетворюємося на роботів - як було сказано вище - без майбутнього. Без нього ми, найімовірніше, просто помремо.

 

 • 2 хвилини
 • 3 дні тому
Три хвилини здоров’я

32 (141) Вільний час для щастя

Скажіть, скільки особисто вам потрібно часу для щастя? На що вам бракує зазвичай часу щодня?

У 2018 році вчені з двох іменитих американських університетів провели дослідження за участю понад тридцяти п'яти тисяч людей, щоб зрозуміти скільки нам потрібно вільного часу, щоб відчути задоволення життям.

А де же їх взяти? Слухайте в епизоді!

 • 3 хвилини
 • 23 березня
Три хвилини здоров’я

31 (140) Посмішка Будди

☆☆☆☆☆ Поставте нам 5 зірочок ☆☆☆☆☆

Думаю, що ви стикалися з людьми, у яких на обличчі начебто застиг певний вираз. У наших краях часто зустрічається маска невдоволення. На жаль. 

Так от, фраза "у нього все на обличчі написано" має фізіологічне пояснення. 

Експерименти показали, що якщо механічно посміхатися, піднімати чи опускати брови, морщити ніс, можна змінити свій емоційний стан на краще. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами дуже простою вправою, яка швидко і без особливих зусиль допоможе вам змінити свій настрій. Вона називається "Посмішка Будди". 

 • 2 хвилини
 • 21 березня
Три хвилини здоров’я

30 (139) Третина вашої тарілки

Один мій приятель шукав рецепт, як постійно залишатися у формі. Його задовбало набирати і скидати вагу щокварталу. Одного разу він повернувся з поїздки Індією цілком щасливим - "Я знайшов універсальну формулу!" Один учитель сказав мені “Їж, що хочеш, але клади у тарілку на третину менше за ту порцію, що з'їдав раніше!”

І з того часу цей мій приятель у чудовій формі.

А що, так можна було, запитаєте ви!? Так можна. Але цей шлях не пов'язаний із їжею. Він пов'язаний із стилем життя.

!Докладніше слухайте у подкасті!

Нові подкасти

Популярне цього тижня