Все эпизоды "Кляті питання"

Олександр Михед: Мені приємно уявляти Росію як територію від 30 до 70 окремих боліт, які гризуться між собою

 • Новости
 • 48 минут
 • 2 ноября 2022

Слушать

Початок повномасштабної війни перевернув світ для мільйонів людей та змусив їх кардинально змінити стиль життя. Люди цілої низки професій почали відчувати неактуальність того, чим вони займались або того, що задумували. Не стали винятком і письменники. Хтось з них припинив писати, не відчуваючи в собі здатність точно передати нерв часу, хтось пішов на фронт, хтось був змушений полишити дім, а когось війна позбавила цього дому в прямому сенсі. Саме таке лихо спіткало нашого співрозмовника. 24 лютого життя письменника, куратора та автора подкастів Олександра Михеда змінилось у момент. Гостомель, в якому він жив із дружиною, став однією з “точок входу” для нападу росіян на Київ. А в сусідній Бучі, яка дуже скоро після вторгнення стане сумнозвісною на весь світ, живуть його батьки.  Буквально в перший день він поїхав з Гостомеля, над яким стояв гул російських вертольотів, до Чернівців – рідного міста його мами. Батьків вмовити евакуюватись не вдалося, вони пережили майже три тижні окупації в Бучі. Ще через 5 днів він разом з десятками інших добровольців пішов записуватись у ЗСУ.  А через тиждень російські війська знищили його будинок у Гостомелі. Тоді Сашко https://www.facebook.com/oleksandr.mykhed/posts/pfbid0troAGyJD9xU52Lyn2NrF21pcmz37reQCpmW98bNr8AdZFLXDJ9xMvahBhsp66ff3l  (написав): “Наш дім. Той із червоними цеглинами по центру. Тепер він виглядає так. У мене немає дому. Але ціла країна – мій дім”. “Українська правда” поговорила з Олександром Михедом про перші дні повномасштабної війни, про те, якою має бути література у важкі часи, та про те, як на очах суспільства народжуються сучасні герої та міфи.

Посилання на лінки з подкасту:

Відкриття Книжкового форуму: https://bookforum.ua/events/589   

Дискусія Мистецтво в часи конфлікту: https://bookforum.ua/events/574 

Я змішаю твою кров з вугіллям: https://nashformat.ua/products/ya-zmishayu-tvoyu-krov-iz-vugillyam-.-zrozumity-ukrainskyj-shid-709338 

Подкаст "Станція 451": https://www.the-village.com.ua/tags/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F%20451 Слушайте в приложении

Кляті питання: другие эпизоды

 • 49 минут
 • 2 дня назад
Кляті питання

Повістки, підготовка до нового наступу, ситуація на сході, снаряди GLSDB – головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді подкасту, обговорюємо збільшення кількості повісток, які отримують українці, підготовку росіян до нового наступу, ситуацію навколо Бахмуту, Вугледару та в Запорізькій області, яку небезпеку становить ПКВ "Вагнер" нашим збройним силам, а також розповідаємо про далекобійні снаряди GLSDB. 

Ваші питання: https://galas.fm/episode/56a90afc-8a13-5f69-b952-8efaa61afc1a 

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/ 

 • 29 минут
 • 6 дней назад
Кляті питання

Чому звільнили Кирила Тимошенка, кількох голів ВЦА та заступників міністрів? Пояснює Роман Кравець

Минулого тижня у відставку відправили заступника міністра оборони, заступника міністра інфраструктури, кількох прокурорів, голів ВЦА та колись близького до президента заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка.

Всі ці відставки співпали зі скандалами пов'язаними із закупівлями харчів для військовослужбовців за завищеними цінами. А також після затримання заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського, який хотів заробити 400 тисяч доларів при закупівлі генераторів.

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" говоримо з журналістом УП Романом Кравцем про те, як та чому відбувалися ці відставки, та чи слід очікувати нових кадрових рішень

 • 53 минуты
 • 27 января
Кляті питання

Удар "Кинжалами", "Леопарди", ситуація в Бахмуті, Вугледарі та на Запорізькому напрямку – головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді подкасту, обговорюємо останній ракетний обстріл та застосування надзвукових ракет "Кинжал", ситуацію в Бахмуті, Вугледарі та Запорізькій області, поставку танків "Leopard" та їхню важливість для ЗСУ. 

Слухайте подкаст "Хроніки економіки": https://pod.link/1664769334 

Youtube-версія: трошки пізніше

Питання, відгуки та пропозиції: https://galas.fm/episode/12f26a19-0f00-57a2-8107-7525e9d81d80 

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=pravda_button_ukr 

 • 49 минут
 • 20 января
Кляті питання

Удар по будинку в Дніпрі, авіакатастрофа в Броварах, ситуація на фронтах, зброя від партнерів — головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді подкасту, обговорюємо останню ракетну атаку Росії, удар по будинку в Дніпрі та ракету Х-22, авіакатастрофу в Броварах, ситуацію в районі Соледару та Кремінної, а також нові пакети зброї анонсовані Британією та Швецією.

Слухайте подкаст "War-life balance": https://pod.link/1664170900 

Youtube-версія: (буде у суботу, або не буде взагалі): 

Питання, відгуки та пропозиції: https://galas.fm/episode/12f26a19-0f00-57a2-8107-7525e9d81d80 

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=pravda_button_ukr 

Новые подкасты

Популярно на этой неделе