Тема Новости

Кляті питання

Эпизодов: 112

Слушать
Подписаться

Ответы на все эти проклятые вопросы, которые нам так надоедают. Если у вас есть какой-то вопрос, подписывайтесь на телеграм-канал "УП. Кляті питання", и спрашивайте что-то с помощью нашего бота @UkrPravdaQuestionsBot. Также вопросы можно отправлять на почту smm@pravda.com.ua, вместе с отзывами и пожеланиями.

Слушайте подкаст "Кляті питання" на Apple Podcasts, Google Podcasts, Soundcloud, OvercastАбуко и на других платформах

Слушайте в приложении

Эпизоды 112

  • 47 минут
  • 4 дня назад
Кляті питання

Лисичанськ, Зміїний та «жест доброй воли», ракетні обстріли, зміна російського командування – головне про війну за тиждень

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" разом з заступником головного редактора УП Євгеном Будерацьким обговорюємо головні теми, пов’язані з війною з Росією. Цього тижня говоримо про наступне: Що відбувається у Лисичанську? Як та чому окупанти залишили острів Зміїний? Чому збільшилась кількість ракетних обстрілів українських міст? Що треба знати про зміну командування російських війск? Чим для України важливий саміт НАТО? Чому треба уважно слідкувати за навчаннями у Білорусі?

  • 61 минута
  • 26 июня
Кляті питання

Такої кількості забруднень та пошкоджених екосистем не було з часів Другої світової: говоримо про вплив війни на екологію

Росія не тільки вбиває наших людей та руйнує наші міста. Росія знищує також і українське природне довкілля. Підриви нафтосховищ, викиди небезпечних речовин у повітря, пожежі забруднення, яке безпосередньо спричинене бойовими діями — все це наслідки війни, яку розв’язала Росія. Станом на 3 червня, з початку широкомасштабного російського вторгнення Оперативний штаб при Державній екологічній інспекції України зафіксував 257 злочинів проти довкілля, а загальна шкода оцінюється на суму 6,6 мільярда гривень.

У новому епізоді подкасту “Кляті питання” ми говоримо про питання екології та війни разом з координаторкою програми "Зміна клімату та енергетична політика" Фонду ім. Гайнріха Бьолля Оксаною Алієвою. З нею ми також говоримо про те, чи зможе відмова Європи від російських енергоносіїв прискорити “зелений перехід” та зупинити глобальне потепління. 

  • 46 минут
  • 24 июня
Кляті питання

Сєвєродонецьк, острів Зміїний, зброя від Німеччини, навчання у Білорусі — головне про війну цього тижня

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" разом з заступником головного редактора Євгеном Будерацьким обговорюємо головні теми, пов’язані з війною з Росією. Цього тижня говоримо про наступне: Що відбувається у Сєвєродонецьку? Чому на Донбасі менше літають українські безпілотники? Чи можна говорити про контрнаступ на Херсонщині? Чим важливий острів Зміїний для росіян? Чим круті німецькі САУ Panzerhaubitze 2000? Чи варто переживати через навчання у Білорусі?

  • 50 минут
  • 20 июня
Кляті питання

Що таке Стамбульська конвенція і чим так важлива її ратифікація? Говоримо з Іриною Тишко

Верховна рада підтримала ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами. більш відомої як Стамбульська конвенція. Стамбульська конвенція юридично зобов'язує створити правову базу для боротьби з насильством щодо жінок. Країни, що приєдналися до конвенції, повинні криміналізувати психологічне насильство, переслідування, фізичне і сексуальне насильство, примусовий шлюб, примусові аборти і стерилізацію. Документ підписали 46 країн і Євросоюз. Проте ще 10 (до нинішнього голосування і Україна), не ратифікували цю угоду. Стамбульська конвенція була підписана Україною ще у 2011 році, але її ратифікація відкладалася через протести церков та консервативних політиків проти вжитого у ній терміну "гендер". Це рішення, що відкладалося багато років було особливо важливими для Нідерландів та Швеції, двох країн-скептиків, які зрештою погодилися підтримати статус кандидата для України. У новому епізоді подкасту “Кляті питання” разом з головою громадського альянсу "Політична дія жінок” Іриною Тишко говоримо про те, що таке Стамбульська конвенція, чому її так довго не могли прийняти, що вона має змінити та чи дійсно вона руйнує “інститут сім’ї”, як це вважають її противники.

Авторы и ведущие

Новые подкасты

Популярно на этой неделе