Тема Новости

Кляті питання

Эпизодов: 158

Слушать
Подписаться

Ответы на все эти проклятые вопросы, которые нам так надоедают. Если у вас есть какой-то вопрос, подписывайтесь на телеграм-канал "УП. Кляті питання", и спрашивайте что-то с помощью нашего бота @UkrPravdaQuestionsBot. Также вопросы можно отправлять на почту smm@pravda.com.ua, вместе с отзывами и пожеланиями.

Слушайте подкаст "Кляті питання" на Apple Podcasts, Google Podcasts, Soundcloud, OvercastАбуко и на других платформах

Слушайте в приложении

Эпизоды 158

  • 29 минут
  • 16 часов назад
Кляті питання

Чому звільнили Кирила Тимошенка, кількох голів ВЦА та заступників міністрів? Пояснює Роман Кравець

Минулого тижня у відставку відправили заступника міністра оборони, заступника міністра інфраструктури, кількох прокурорів, голів ВЦА та колись близького до президента заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка.

Всі ці відставки співпали зі скандалами пов'язаними із закупівлями харчів для військовослужбовців за завищеними цінами. А також після затримання заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського, який хотів заробити 400 тисяч доларів при закупівлі генераторів.

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" говоримо з журналістом УП Романом Кравцем про те, як та чому відбувалися ці відставки, та чи слід очікувати нових кадрових рішень

  • 53 минуты
  • 3 дня назад
Кляті питання

Удар "Кинжалами", "Леопарди", ситуація в Бахмуті, Вугледарі та на Запорізькому напрямку – головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді подкасту, обговорюємо останній ракетний обстріл та застосування надзвукових ракет "Кинжал", ситуацію в Бахмуті, Вугледарі та Запорізькій області, поставку танків "Leopard" та їхню важливість для ЗСУ. 

Слухайте подкаст "Хроніки економіки": https://pod.link/1664769334 

Youtube-версія: трошки пізніше

Питання, відгуки та пропозиції: https://galas.fm/episode/12f26a19-0f00-57a2-8107-7525e9d81d80 

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=pravda_button_ukr 

  • 49 минут
  • 20 января
Кляті питання

Удар по будинку в Дніпрі, авіакатастрофа в Броварах, ситуація на фронтах, зброя від партнерів — головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді подкасту, обговорюємо останню ракетну атаку Росії, удар по будинку в Дніпрі та ракету Х-22, авіакатастрофу в Броварах, ситуацію в районі Соледару та Кремінної, а також нові пакети зброї анонсовані Британією та Швецією.

Слухайте подкаст "War-life balance": https://pod.link/1664170900 

Youtube-версія: (буде у суботу, або не буде взагалі): 

Питання, відгуки та пропозиції: https://galas.fm/episode/12f26a19-0f00-57a2-8107-7525e9d81d80 

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=pravda_button_ukr 

  • 52 минуты
  • 18 января
Кляті питання

Як функціонує українська енергетика в умовах російських ракетних обстрілів? Пояснює Святослав Павлюк

Починаючи з 11 вересня, після успішного контрнаступу ЗСУ на Харківщині, Росія почала нищити українську критичну інфраструктуру. Масові обстріли з жертвами серед цивільного населення кожні тиждень-два, регулярні відключення світла у квартирах, звуки дизельних генераторів на вулицях міст – стали частиною життя усіх українців.

Попри регулярні повідомлення про те, що в Росії от-от закінчаться ракети, обстріли критичної інфраструктури продовжуються, а ризики блекауту з перебоями тепло- та водопостачання все ще залишаються.

На скільки скоротилось споживання електроенергії? Як люди, завдяки купівлі дизельних та інверторних генераторів дізнаються вартість електроенергії? Як має змінитись енергетична система після перемоги? Чому українська влада має просити не LED-лампочки, а теплові помпи? Що робити, якщо через обстріли не працює каналізація?

У новому епізоді подкасту “Кляті питання” ми говоримо зі Святославом Павлюком — виконавчим директором Асоціації енергоефективних міст України.

Поради з сайту Асоціації енергоефективних міст України: https://saee.gov.ua/sites/default/files/Practical_recommendations_heating_season_2022_2023.pdf

Попередній епізод зі Святославом Павлюком: https://www.pravda.com.ua/podcasts/podkast-klyati-pitannya/2021/03/22/7287492/ 

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/ 

Запитання та пропозиції: https://galas.fm/episode/6edcfb1e-c768-57be-8cc1-2af1db9b24e4 

Авторы и ведущие

Новые подкасты

Популярно на этой неделе