Все эпизоды "Три хвилини здоров’я"

(101) Очищення голови

 • Здоровье
 • 4 минуты
 • 21 ноября 2022

Слушать

info@pertsiya.world <<< Поставити запитання Лілі Перції


>>> Реестрація на Харчову Паузу: https://pertsiya.world/program/pauza


Скажіть, як ви вчора засинали - легко і просто чи думки крутили вас з одного боку на інший? Якщо думки докучали, то сьогодні ми навчимося їх позбуватися.

Для початку давайте згадаємо епізод номер шістдесят сім під назвою "Брр Холодні ноги". Зараз, коли на вулиці холодно, та й удома може бути не так тепло, наш фізичний порятунок знаходиться у тазику з теплою водою. Нагрійте воду до тридцяти восьми тире сорока двох градусів і прогрівайте ступні п'ятнадцять хвилин.

Після чого одягайте теплі шкарпетки і лягайте спати. В ідеальному випадку покладіть грілку з гарячою водою під ковдру хвилин за десять до відходу до сну.

Тазик, шкарпетки і грілка дадуть сигнал тілу, що ви готові спати. Дослідження показали, що чим більше розширення судин на руках і ногах, тим менше часу потрібно, щоб заснути.

Зі вчорашнього епізоду ви дізналися, як правильно розслабити тіло. А тепер ми розповімо вам, як правильно очистити голову.

Теги


Слушайте в приложении

Три хвилини здоров’я: другие эпизоды

 • 38 минут
 • 2 дня назад
Три хвилини здоров’я

16 (124) Спецвипуск: Наташа Велікосельская

⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎ Будь ласка, поставте нам 5 зірочок ⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎

Сьогодні у нас в гостях Наташа Велікосельская

Наташа багато років живе в Сполучених Штатах Америки. Пройшла довгий шлях від співробітника великих фармацевтичних компаній до засновника і генерального директора своєї компанії

Наташа фахівець з організаційного розвитку, засновник компанії у сфері корпоративного навчання керівного персоналу, викладач Колумбійського Університету в Нью-Йорку.

Наташа часто виступає на різноманітних професійних форумах, включно з TEDx, Life Sciences Trainers and Educators Network, академічними та професійними конференціями на різноманітні теми в царині розвитку лідерства, емоційного інтелекту та коучингу.

Засновниця і генеральна директорка Leading While Human, компанії, яка допомагає лідерам бізнесу впоратися з викликами, з якими вони стикаються у світі, що швидко змінюється.

Наташа прийшла в "Харчову Паузу" за рекомендацією друзів і з першого знайомства з методикою Лілі прийняла рішення пройти програму. Тому що Наташі подобається системність і ретельність у всьому, що вона робить. Цього ж вона чекає і від тих людей, яким довіряє своє здоров'я.

За результатами програми в Наташі відбулися дуже великі, можна навіть сказати, принципові позитивні зрушення в її здоров'ї. І вона вирішила поділитися своїми досягненнями з нашими слухачами.

 • 6 минут
 • 4 дня назад
Три хвилини здоров’я

15 (123) Поверніть біогодинник назад у часі

Сьогодні ми поговоримо про науково доведений спосіб зменшити ваш біологічний вік.

⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎ Будь ласка, поставте нам 5 зірочок ⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎⭐︎ 

 • 3 минуты
 • 6 дней назад
Три хвилини здоров’я

14 (122) Як знизити тривожність

Сподіваємося, що сьогоднішній день для вас виглядає зрозумілим? Ми запитуємо, тому що для людей найбільш нестерпним є стан невизначеності. І тому ми хочемо дати вам у руки універсальний інструмент видалення невизначеності з вашого життя.

"Є три пастки, що крадуть щастя: жаль за минулим, тривога за майбутнє і невдячність за сьогодення", - сказав Ошо.

Проблема нашого часу це тривожність. Найчастіше причиною цього стану є переживання і продумування негативних сценаріїв майбутнього.

Як же впоратися з невизначеністю, та ще й майбутньою?

Ми разом із психологом Майклом Томеком хочемо дати вам дуже важливу практичну пораду, як можна позбутися стану тривожності через збільшення визначеності у своєму житті.

Повтор епізоду №69

 • 6 минут
 • 27 января
Три хвилини здоров’я

13(121) Підвищуємо концентрацію та креативність

Усі ми так чи інакше створюємо щось нове. І всі ми без винятків хочемо вміти керувати своїм тілом так, щоб воно допомагало нам креативити. Щоб для створення чергового шедевра не потрібно було пити каву літрами і не спати ночами.

Найголовніший ворог креативності - це невміння зосереджуватися. Одна розумна людина сказала, що кожен, хто може зосередитися на будь-якій проблемі більше, ніж на кілька годин на день, може стати нобелівським лауреатом або, в гіршому разі, мільйонером.

А зараз ми вас здивуємо. Тому що розповімо вам гранично простий спосіб, як підвищити ваше фокусування швидко, просто і майже до максимального значення.

=== 

Корисна порада - щукати в інтернеті "40 МГц бінауральні ритми”

===

Голодання також підвищує здібності до концентрації - https://pertsiya.world/program/pauza 

Новые подкасты

Популярно на этой неделе