Всі епізоди "Три хвилини здоров’я"

(106) Спецвипуск: Анна Горкун

 • Здоров'я
 • 40 хвилин
 • 10 грудня 2022

Слухати

Сьогодні У нас в гостях Анна Горкун - співзасновниця компаніїі “46 Parallel Wine Group”

За два роки вони зі своїм партнером чоловІком і супер-командою досягли видатних результатів - вибороли понад 73 нагороди, зокрема на міжнародній арені, прославили українські вина на чотирьох континентах, відкрили вина України світові на виставках у Лондоні та Парижі, США та Японії...

Слоган компанії - "Proudly Ukrainian" ("горді українським походженням”) - і вся концепція будується на тому, щоб показати, що Україна - виноробна країна

Анна дуже цікава людина - у неї багатющий досвід у бізнесі взагалі і у винному бізнесі зокрема. У неї дуже сильна сила волі. Вона змогла за дев'ять місяців скинути якусь немислиму кількість кілограмів. Звісно, їй допомогла участь у Харчовій Паузі, але без бажання та наполегливості такий результат був би недосяжним...

Послухайте нашу розмову. У ній знайшлося місце всьому - сомельє, вину, голодуванню й автомобілю.

Пийте українське вино. Любіть себе!

Теги


Слухайте у додатку

Три хвилини здоров’я: інші епізоди

 • 6 хвилин
 • 1 день тому
Три хвилини здоров’я

Дофамінове покоління

Ми вже говорили про дофамін. У эпізодах номери сорок, шістдесят два, та дев’яносто шість. І повернемося до нього ще не раз. Тому що цей гормон є одним із вкрай важливих для нашого існування. Без нього ми буквально перетворюємося на роботів - як було сказано вище - без майбутнього. Без нього ми, найімовірніше, просто помремо.

 

 • 2 хвилини
 • 3 дні тому
Три хвилини здоров’я

32 (141) Вільний час для щастя

Скажіть, скільки особисто вам потрібно часу для щастя? На що вам бракує зазвичай часу щодня?

У 2018 році вчені з двох іменитих американських університетів провели дослідження за участю понад тридцяти п'яти тисяч людей, щоб зрозуміти скільки нам потрібно вільного часу, щоб відчути задоволення життям.

А де же їх взяти? Слухайте в епизоді!

 • 3 хвилини
 • 23 березня
Три хвилини здоров’я

31 (140) Посмішка Будди

☆☆☆☆☆ Поставте нам 5 зірочок ☆☆☆☆☆

Думаю, що ви стикалися з людьми, у яких на обличчі начебто застиг певний вираз. У наших краях часто зустрічається маска невдоволення. На жаль. 

Так от, фраза "у нього все на обличчі написано" має фізіологічне пояснення. 

Експерименти показали, що якщо механічно посміхатися, піднімати чи опускати брови, морщити ніс, можна змінити свій емоційний стан на краще. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами дуже простою вправою, яка швидко і без особливих зусиль допоможе вам змінити свій настрій. Вона називається "Посмішка Будди". 

 • 2 хвилини
 • 21 березня
Три хвилини здоров’я

30 (139) Третина вашої тарілки

Один мій приятель шукав рецепт, як постійно залишатися у формі. Його задовбало набирати і скидати вагу щокварталу. Одного разу він повернувся з поїздки Індією цілком щасливим - "Я знайшов універсальну формулу!" Один учитель сказав мені “Їж, що хочеш, але клади у тарілку на третину менше за ту порцію, що з'їдав раніше!”

І з того часу цей мій приятель у чудовій формі.

А що, так можна було, запитаєте ви!? Так можна. Але цей шлях не пов'язаний із їжею. Він пов'язаний із стилем життя.

!Докладніше слухайте у подкасті!

Нові подкасти

Популярне цього тижня