Всі епізоди "Вотсап Eurovision"

Гурт TVORCHI повернення на Нацвідбір та пісня «Heart of Steel»

 • Музика
 • 12 хвилин
 • 17 грудня 2022

Слухати

Чому гурт знову пішов на Нацвідбір? Про що пісня «Heart of Steel»? Як змінились TVORCHI за 2 роки між Нацвідборами? Про стосунки з іншими фіналістами, конкуренцію, реакції Єврофанів на трек, про улюблену пісню з Євробачення та англійсько-український суржик Джеффрі – розпитала Анна Тульєва в учасників гурту TVORCHI.

Теги


Слухайте у додатку

Вотсап Eurovision: інші епізоди

 • 31 хвилина
 • 13 квітня
Вотсап Eurovision

Євробачення-2023. Гучні скандали та цікаві факти з Леонідом Поліщуком

Анна Тульєва зустрілась з блогером Леонідом Поліщуком та поговорила на цікаві теми, пов’язані з Євробаченням-2023. Ось лише деякі з них:

– Про що насправді пісня Чехії?

– Чим Леоніду подобається трек від представників Хорватії? А чим ні?

– Що (не так) з німецькими «Lord of the Lost»?

– Чому Леоніду написав менеджер Pasha Parfeni з Молдови?

– Яке місце в топі пісень Леоніда посіла конкурсна композиція Loreen?

– Кого з учасників звинувачують у плагіаті?

– Та що сталось на Нацвідборах у Польщі та Греції?

Про всі ці питання, відкриту підтримку України від різних представників та чим відрізняється вайб цьогорічного конкурсу від минулого року дізнаєтесь у цьому епізоді «Вотсап, Eurovision».

 • 9 хвилин
 • 20 березня
Вотсап Eurovision

Костюми на ESC-2023 будуть іншими – TVORCHI на зйомці

Що відбувалось закулісами фотосесії TVORCHI, Джефрі заспівав «Цей сон», розпитали музикантів про підготовку до Ліверпуля, промотур, якими будуть костюми на шоу та нову версію пісні «Heart of Steel». Це все та ще багато приколів побачите в новому епізоді.

 • 15 хвилин
 • 6 березня
Вотсап Eurovision

Хто представлятиме 🇦🇺, 🇫🇮, 🇩🇪, 🇮🇸, 🇲🇩, 🇱🇹, 🇸🇲, 🇷🇸,🇨🇭на Євробаченні-2023

9 країн провели Нацвідбори та визначились з своїми представниками на Євробаченні-2023. У цьому випуску дізнаєтесь про таке: Який синт-метал-квінтет представлятиме Автралію? Які скандали були на нацвідборі у Фінляндії? Хто цього року привезе хеві-метал на Євробачення? Литву знову представлятиме Моніка? Та які зірки представлятимуть свої країни не вперше, а хто з учасників цього року дебютуватиме як артист?

 • 16 хвилин
 • 28 лютого
Вотсап Eurovision

Хто представлятиме 🇳🇴, 🇪🇸, 🇦🇲, 🇬🇪, 🇮🇪, 🇬🇷, 🇨🇿, 🇫🇷, 🇦🇹 на ESC-2023

Лютий – насичений місяць на події Євробачення, адже аж 15 країн виберуть свої представників на Євробачення-2023! Що відомо про переможницю Нацвідбору у Норвегії, а також що цікавого сталось під час їхнього фіналу? Що змінилось у грузинському Нацвідборі цього року? Як звучить конкурсна пісня від Іспанії? Хто поїде у Ліверпуль від Австрії на ESC-2023? Чим пишається La Zarra? Скільки років представнику Греції? Про що пісня «We are one» від ірландців Wild Youth? Що відомо про учасницю з Вірменії? Та як обирали представників Чехії?

Нові подкасти

Популярне цього тижня