Тема Музика

Вотсап Eurovision

Епізодів: 32

Слухати
Підписатись

Найцікавіше про національний відбір Євробачення. Вісім ексклюзивних інтерв'ю з фіналістами. З якою піснею вони будуть виступати? За рахунок чого планують перемагати? Та як проходить нацвідбір? Наш подкаст буде супроводжувати Євробачення на усіх етапах: репетиції, розмови, бекстейдж, відбір, та зрештою сам конкурс.

Слухайте у додатку

Епізоди 32

  • 9 хвилин
  • 5 днів тому
Вотсап Eurovision

Костюми на ESC-2023 будуть іншими – TVORCHI на зйомці

Що відбувалось закулісами фотосесії TVORCHI, Джефрі заспівав «Цей сон», розпитали музикантів про підготовку до Ліверпуля, промотур, якими будуть костюми на шоу та нову версію пісні «Heart of Steel». Це все та ще багато приколів побачите в новому епізоді.

  • 15 хвилин
  • 6 березня
Вотсап Eurovision

Хто представлятиме 🇦🇺, 🇫🇮, 🇩🇪, 🇮🇸, 🇲🇩, 🇱🇹, 🇸🇲, 🇷🇸,🇨🇭на Євробаченні-2023

9 країн провели Нацвідбори та визначились з своїми представниками на Євробаченні-2023. У цьому випуску дізнаєтесь про таке: Який синт-метал-квінтет представлятиме Автралію? Які скандали були на нацвідборі у Фінляндії? Хто цього року привезе хеві-метал на Євробачення? Литву знову представлятиме Моніка? Та які зірки представлятимуть свої країни не вперше, а хто з учасників цього року дебютуватиме як артист?

  • 16 хвилин
  • 28 лютого
Вотсап Eurovision

Хто представлятиме 🇳🇴, 🇪🇸, 🇦🇲, 🇬🇪, 🇮🇪, 🇬🇷, 🇨🇿, 🇫🇷, 🇦🇹 на ESC-2023

Лютий – насичений місяць на події Євробачення, адже аж 15 країн виберуть свої представників на Євробачення-2023! Що відомо про переможницю Нацвідбору у Норвегії, а також що цікавого сталось під час їхнього фіналу? Що змінилось у грузинському Нацвідборі цього року? Як звучить конкурсна пісня від Іспанії? Хто поїде у Ліверпуль від Австрії на ESC-2023? Чим пишається La Zarra? Скільки років представнику Греції? Про що пісня «We are one» від ірландців Wild Youth? Що відомо про учасницю з Вірменії? Та як обирали представників Чехії?

  • 11 хвилин
  • 27 лютого
Вотсап Eurovision

Найперші учасники! Хто представить 🇮🇱, 🇳🇱, 🇧🇪, 🇸🇮, 🇨🇾 та 🇦🇱 на ESC-2023

Підготовка до Євробачення-2023 у розпалі. Багато країн зараз проводять Нацвідбори, а деякі вже обрали своїх представників на цьогорічному конкурсі. Наша ведуча Анна Тульєва розповість нам більше про музикантів, що представлятимуть Ізраїль, Нідерланди, Бельгію, Словенію, Кіпр та Албанію на Євробаченні-2023.

Нові подкасти

Популярне цього тижня