Тема Музыка

Вотсап Eurovision

Эпизодов: 15

Слушать
Подписаться

Самое интересное о национальном отборе Евровидения. Восемь эксклюзивных интервью с финалистами. С какой песней они будут выступать? За счет чего планируют побеждать? B как проходит нацотбор? Наш подкаст будет сопровождать Евровидение на всех этапах: репетиции, разговоры, бекстейдж, отбор и, наконец, сам конкурс.

Слушайте в приложении

Эпизоды 15

  • 9 минут
  • 5 августа
Вотсап Eurovision

Історія Євробачення в Україні

Продовжуємо розповідати про історію Євробачення. Яка ціль була у організаторів пісенного конкурсу та чи вдалося її досягти? Чому конкурс має стільки фанатів? Та яка історія Євробачення саме в Україні? Про це слухайте у новому епізоді подкасту «Вотсап Eurovision».

Що з теми Євробачення ви б хотіли послухати у наступних епізодах? Та чи знаєте відповідь на питання ведучої Анни Тульєвої? Залишайте ваші коментарі та відповіді тутhttps://galas.fm/episode/7a32a8b0-27cf-50f1-a44d-4063db2ef805 

  • 8 минут
  • 14 июля
Вотсап Eurovision

Навіщо створили конкурс Євробачення?

Коли, хто і чому вирішив проводити Євробачення? В чому була особливість конкурсу? Як він сприяв розвитку телебачення в Європі? Перші скандали та експерименти. Хто виконував пісню вигаданою мовою, а хто перемагав найчастіше? Та які українські учасники запам'яталися глядачам найбільше? Це та багато іншого розповідає Анна Тульєва у новому епізоді подкасту «Вотсап Eurovision».

  • 8 минут
  • 13 мая
Вотсап Eurovision

Хвилювання у півфіналі, настрій та підготвка до головного виступу Kalush Orchestra у Турині

Вихід Kalush Orchestra до фіналу. Настрій гурту та підготовка до головного виступу на сцені Євробачення. Виконання пісні «Стефанія» учасниками з інших країн та їх підтримка України. Про прогнози результатів, атмосферу конкурсу та діяльність української делегації розповідає ведуча влогів про Єробачення Анна Тульєва прямо з Турину. Підписуйтесь на подкаст «Вотсап Eurovision» та вболівайте за Kalush Orchestra разом з нами.

  • 9 минут
  • 27 апреля
Вотсап Eurovision

Підтримка України від зірок Євробачення

Продовжуємо розповідати, як музичний світ реагує на війну в Україні. На цей раз говоримо про підтримку України від: Джамала, Go-A, Maneskin, Kalush Orchestra, Євген Галич, Monika Liu, Марина Круть, Олександр Паномарьов, Селін Діон та інших артистів.

Популярно на этой неделе