Всі епізоди "Голоси Мирних"

«Ця агресія – серйозна геостратегічна помилка Росії», – професор Марек Петрась, директор інституту політичних наук та адміністрування університету Марії Кюрі-Склодовської

  • Суспільство
  • 27 хвилин
  • 26 грудня 2022

Слухати

Директор Інституту політичних наук та адміністрування Університету імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні Марек Петрась розповів, чому повномасштабний напад Росії на Україну став для всього світу несподіванкою, чим український народ здивував західні країни, як російська пропаганда готувала ґрунт для військової агресії проти нашої країни та спрогнозував, коли та за яких обставин ця жахлива війна може завершитися. 

Подкаст підготовлений до ефіру Музеєм «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Музей збирає історії мирних жителів України, наразі вже зібрано понад 50 тисяч свідчень від першої особи. Це найбільше зібрання таких історій в Україні та одне з найбільших у світі.Слухайте у додатку

Голоси Мирних: інші епізоди

  • 17 хвилин
  • 21 листопада
Голоси Мирних

Те, що відбувається в Україні – геноцид, – Ян Олдаковський, директор музею Варшавського повстання

Директор музею Варшавського повстання Ян Олдаковський – про те, чи можна назвати злочини російської армії проти мирних українців геноцидом, чому Польща підтримує Україну з перших днів повномасштабного вторгнення та чому важливо збирати історії мирних людей, які постраждали від війни.

  • 33 хвилини
  • 14 листопада
Голоси Мирних

Найважливіше зараз — записати свідчення жертв війни та зберегти їх, — Пйотр Цивінський, директор музею Аушвіц-Біркенау

Директор польського державного музею «Аушвіц-Біркенау» Пйотр Цивінський — про те, що спільного між фашизмом та рашизмом, чи можна вважати дії Росії геноцидом українців і коли закінчиться ця війна.

Подкаст підготовлений до ефіру Музеєм «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Музей збирає історії мирних жителів України. Наразі вже зібрано понад 50 тисяч свідчень від першої особи. Це найбільше зібрання таких історій в Україні та одне з найбільших у світі.

Нові подкасти

Популярне цього тижня