Голоси Мирних


Слухати
Підписатись

Подкаст «Голоси Мирних» видається музеєм «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Музей збирає історії мирних жителів України, наразі вже зібрано понад 50 тисяч свідчень від першої особи. Це найбільше зібрання таких історій в Україні та одне з найбільших у світі. 

Тут ми говоритимемо про те, як російсько-українська війна змінила життя звичайних громадян, українську націю та весь світ; розмовлятимемо з провідними світовими експертами в галузі національної пам'яті про важливість збирання історій людей, які постраждали від російської агресії; обговорюватимемо, навіщо це потрібно та як це допомагає країні у боротьбі за свою незалежність.

Слухайте у додатку

Епізоди 3

  • 27 хвилин
  • 26 грудня
Голоси Мирних

«Ця агресія – серйозна геостратегічна помилка Росії», – професор Марек Петрась, директор інституту політичних наук та адміністрування університету Марії Кюрі-Склодовської

Директор Інституту політичних наук та адміністрування Університету імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні Марек Петрась розповів, чому повномасштабний напад Росії на Україну став для всього світу несподіванкою, чим український народ здивував західні країни, як російська пропаганда готувала ґрунт для військової агресії проти нашої країни та спрогнозував, коли та за яких обставин ця жахлива війна може завершитися. 

Подкаст підготовлений до ефіру Музеєм «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Музей збирає історії мирних жителів України, наразі вже зібрано понад 50 тисяч свідчень від першої особи. Це найбільше зібрання таких історій в Україні та одне з найбільших у світі.

  • 17 хвилин
  • 21 листопада
Голоси Мирних

Те, що відбувається в Україні – геноцид, – Ян Олдаковський, директор музею Варшавського повстання

Директор музею Варшавського повстання Ян Олдаковський – про те, чи можна назвати злочини російської армії проти мирних українців геноцидом, чому Польща підтримує Україну з перших днів повномасштабного вторгнення та чому важливо збирати історії мирних людей, які постраждали від війни.

  • 33 хвилини
  • 14 листопада
Голоси Мирних

Найважливіше зараз — записати свідчення жертв війни та зберегти їх, — Пйотр Цивінський, директор музею Аушвіц-Біркенау

Директор польського державного музею «Аушвіц-Біркенау» Пйотр Цивінський — про те, що спільного між фашизмом та рашизмом, чи можна вважати дії Росії геноцидом українців і коли закінчиться ця війна.

Подкаст підготовлений до ефіру Музеєм «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Музей збирає історії мирних жителів України. Наразі вже зібрано понад 50 тисяч свідчень від першої особи. Це найбільше зібрання таких історій в Україні та одне з найбільших у світі.

Нові подкасти

Популярне цього тижня