Всі епізоди "Що вкрали цього тижня"

Як працює автодорожний картель на Великому будівництві Зеленського

 • Політика
 • 28 хвилин
 • 25 жовтня 2021

Слухати

Нещодавно у Дніпрі трапилась історія, коли викинули неугодного переможця тендера на будівництво аеропорту і взяли свого, пообіцявши йому майже на два мільярди гривень більше. Минулого тижня стало відомо, які будматеріали буде використовувати новий підрядник. Вони виявились на 50-300 відсотків дорожчими, ніж ті самі матеріали коштували у попередника.

А у Харкові продовжується боротьба Фонду держмайна із приватними співвласниками місцевих енергетичних підприємств. Держава робить все, що тільки можна, щоб не звільняти керівництво цих підприємств. Не зважаючи на те, що держбюджет від їхньої діяльності втрачає сотні мільйонів гривень щороку. Цього разу вже дійшло до фальшування документів.

А також відомо, що кожна третя гривня у державних тендерах йде на дороги. Чому ці тендери виграють тільки обрані – розповідає Олекса Шалайський в програмі Що вкрали цього тижня

Теги


Слухайте у додатку

Що вкрали цього тижня: інші епізоди

 • 30 хвилин
 • 21 лютого 2022
Що вкрали цього тижня

Як влада Києва ділить корупційні гроші з Офісом президента

Розслідування щодо хабарів за встановлення кіосків у Києві показало, що навіть така невелика корупція курується людьми з Офісу президента. 
Чому вся техніка, що ремонтує рейки Укрзалізниці, є несправною, незважаючи на витрачені сотні мільйонів гривень. Як держава дає бездонні кредити на ТРЦ Гулівер. Він належить власнику банку Михайлівський, який збанкрутував і своїх кредитів не віддав.
Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський.

 • 30 хвилин
 • 14 лютого 2022
Що вкрали цього тижня

Хто і навіщо хоче приватизувати Батьківщину-Мати?

Держпідприємство «Україна» відновило замовлення у фірми з десятирічним корупційним шлейфом. Перший мільйон доларів вже втрачено. 
Окрім того в програмі: яким чином може бути приватизований постамент Батьківщини-Мати і як на будівництво Київської окружної зайшла американська фірма зі скандальною репутацією.
Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський.

 • 31 хвилина
 • 7 лютого 2022
Що вкрали цього тижня

Як присвоїти $800 тисяч, прикрившись ім'ям Ілона Маска

Запуск українського супутника ознаменувався фінансовим скандалом. Замість того, щоб укласти пряму угоду з компанією Ілона Маска за один мільйон доларів, українці скористались послугами прокладки і заплатили на 800 тисяч доларів більше. 
Окрім того в програмі: тіньові фінансові аспекти ДТП за участю депутата Трухіна, а також про те, як влада Києва платить зайві гроші за газ, витискаючи з ринку виробників альтернативного опалення.
Що вкрали цього тижня – розповідають Олекса Шалайський та Юрій Ніколов. 

 • 31 хвилина
 • 31 січня 2022
Що вкрали цього тижня

Як люди з Офісу президента розкрадають руїни Укрбуду

Доки власник корпорації «Укрбуд» Максим Микитась намагається не потрапити до в’язниці – його майно активно розбирають. Черговий шматок величиною в 8 мільйонів доларів потрапив до фірми, де раніше фігурував тесть Олега Татарова – заступника керівника ОПУ.
Окрім того в програмі: як ексвласник «Дельта банку» Микола Лагун буде гасити мільярдні  борги по 7 000 грн на місяць і за що повідомили підозру першому заступнику глави КМДА Миколі Поворознику.
Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський.

Нові подкасти

Популярне цього тижня