Всі епізоди "Без кісток"

Сало і Тищенко, Давид Ді Капріо Сковорода, Ілля Кива+Ірина Венедіктова, Санкції РНБО

 • Політика
 • 26 хвилин
 • 30 жовтня 2021

Слухати

Сало і Микола Тищенко, Давид Арахамія і Григорій Сковорода, Ілля Кива і… Венедіктова?  Тиждень видався рясним на абсурдні, смішні, нелогічні, а подекуди дійсно страшні заяви. Наші політики, мабуть, готувалися до Гелловіну. 
У програмі “Без кісток” підсумовуємо це все. Складаємо літературний словник для головного “Слуги народу”, інспектуємо Бессарабку із ревізором Тищенком, зриваємо антиковідну маску з Олександра Лукашенка та з`ясовуємо, що не так із заявами про санкції РНБО. І хоча Володимир Зеленський і Олексій Данілов чи не щотижня засідають з питань безпеки і оборони, на ситуацію із розповсюдженням коронавірусу та вакцинацією населення ці засідання впливають слабувато. 
Ну і головну таємницю останніх років розкрито.  Ми тепер знаємо “чий хлопець” Ірина Венедіктова. Страшне… 

Теги


Слухайте у додатку

Без кісток: інші епізоди

 • 24 хвилини
 • 19 лютого 2022
Без кісток

Путін — “не пацан”, втеча ОПЗЖ, Мосейчук — президент і Мендель у Playboy

Російська “дипломатія” вчергове доводить нам, що вона ніяк не дипломатія, а просто “базар з райчика”. Лавров намагається взяти весь світ “на пацана”, хоча насправді жоден кремлівський “жилець” таким не є. Незрозумілою залишається й доля Жириновського. А Лукашенко обіцяє над`ядерну зброю. Мабуть він мав на увазі Олександра Мороза, який раптово був витягнутий із нафталіну української політики і переміщений у Мінськ. 
Тим часом в Україні Ігор Коломойський думає над висуванням Наталії Мосейчук в президенти, а Володимир Зеленський перетворює свято єднання на свято піару. 

 • 25 хвилин
 • 12 лютого 2022
Без кісток

Єбабуся Зеленського, конверти Трухіна, красавица Путіна та бог Лукашенка

Дія Саміт приніс українцям багато нових електронних послуг. Одна з новацій  смартфон для пенсіонерів, серед варіантів назви інновації  “Єбабуся”. Яким коштом будуть втілювати програму, яку вигадав Володимир Зеленський  поки що не зрозуміло.
І тижня не минуло, а про справу “Слуги народу” Олександра Трухіна наче й забули. Не треба так. Давайте пам`ятати. Тим часом Сергій Лещенко спантеличився через колеса на каналі “Дом”, а Давид Арахамія запропонував рекламувати алкоголь в ефірі телеканалу Ігоря Коломойського.
Ну і до ліпших новин  знайдена справжня “красавица” для Володимира Путіна. Навіть не одна.
Про ці та інші політичні події тижня з гумором у програмі “Без кісток”

 • 27 хвилин
 • 4 лютого 2022
Без кісток

Трухін у лісі, дипломатія Зеленського, санкції для каналу Наш

Тепер стало зрозуміло, навіщо Володимир Зеленський розпорядився посадити мільярд дерев. Аби в цьому лісі тихесенько могла вміститися вся монобільшість. Відео  із Олександром Трухіним можна розбирати на цитати. А також не можемо утриматись від цитування нашого президента Володимира Зеленського, який закордонним журналістам каже одне, а українським громадянам - протилежне. Певно, сподівається, що українські громадяни не почують нічого окрім виступу гаранта у Верховній Раді. 
На каналі Євгенія Мураєва “Наш” мабуть уперше розказали правду. І навіть не один раз. Ось що роблять акції активістів та загроза санкцій. А от канали Шуфрича-Медведчука, навпаки, знову і знову відновлюються, хоча президент хвалився, що наклав на них санкції. 
Про ці та інші політичні події в сатричній програмі “Без кісток”.

 • 24 хвилини
 • 29 січня 2022
Без кісток

Теревені Росії, звернення Зеленського, Верховна Рада на карантині, Дмитрук

З Росії продовжують залякувати Україну. То танками, то ракетами, то Кадировим. Але в Офісі Президента України переконані — це всього лише лякалки. І навіть Джо Байден та розвіддані США не здатні переконати Володимира Зеленського у зворотному. Тож він закликав українців не лякатися Інтернету, а почати лякати Інтернет самим…

Тим часом Верховна Рада намагається ухвалювати якісь закони, але виходить украй погано. Здається, немає депутатів монобільшості. Тож парламент закрили… на карантин… Але переживати не варто… нікому окрім бджіл…

Колишній “Слуга народу” Артем Дмитрук влаштував скандал у себе в рідній Одесі. Не виключено, що це наслідки “розумної політики” Дмитра Разумкова.

А міністр освіти Сергій Шкарлет  приїхав до Луцька перерізати стрічку. Допомагали два депутати, голова облради та хор з попами…

Нові подкасти

Популярне цього тижня