Всі епізоди "Що вкрали цього тижня"

Корупція-2022: Які схеми перекочують в новий рік

 • Політика
 • 30 хвилин
 • 10 січня 2022

Слухати

2021 рік став першим за часів Зеленського, коли системно почала себе проявляти мала корупція. Однак великих історій теж не бракувало. У цій програмі – десятка найважливіших корупційних подій минулого року. Що вкрали у 2021-му – розповідає Олекса Шалайський 

Теги


Слухайте у додатку

Що вкрали цього тижня: інші епізоди

 • 30 хвилин
 • 21 лютого 2022
Що вкрали цього тижня

Як влада Києва ділить корупційні гроші з Офісом президента

Розслідування щодо хабарів за встановлення кіосків у Києві показало, що навіть така невелика корупція курується людьми з Офісу президента. 
Чому вся техніка, що ремонтує рейки Укрзалізниці, є несправною, незважаючи на витрачені сотні мільйонів гривень. Як держава дає бездонні кредити на ТРЦ Гулівер. Він належить власнику банку Михайлівський, який збанкрутував і своїх кредитів не віддав.
Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський.

 • 30 хвилин
 • 14 лютого 2022
Що вкрали цього тижня

Хто і навіщо хоче приватизувати Батьківщину-Мати?

Держпідприємство «Україна» відновило замовлення у фірми з десятирічним корупційним шлейфом. Перший мільйон доларів вже втрачено. 
Окрім того в програмі: яким чином може бути приватизований постамент Батьківщини-Мати і як на будівництво Київської окружної зайшла американська фірма зі скандальною репутацією.
Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський.

 • 31 хвилина
 • 7 лютого 2022
Що вкрали цього тижня

Як присвоїти $800 тисяч, прикрившись ім'ям Ілона Маска

Запуск українського супутника ознаменувався фінансовим скандалом. Замість того, щоб укласти пряму угоду з компанією Ілона Маска за один мільйон доларів, українці скористались послугами прокладки і заплатили на 800 тисяч доларів більше. 
Окрім того в програмі: тіньові фінансові аспекти ДТП за участю депутата Трухіна, а також про те, як влада Києва платить зайві гроші за газ, витискаючи з ринку виробників альтернативного опалення.
Що вкрали цього тижня – розповідають Олекса Шалайський та Юрій Ніколов. 

 • 31 хвилина
 • 31 січня 2022
Що вкрали цього тижня

Як люди з Офісу президента розкрадають руїни Укрбуду

Доки власник корпорації «Укрбуд» Максим Микитась намагається не потрапити до в’язниці – його майно активно розбирають. Черговий шматок величиною в 8 мільйонів доларів потрапив до фірми, де раніше фігурував тесть Олега Татарова – заступника керівника ОПУ.
Окрім того в програмі: як ексвласник «Дельта банку» Микола Лагун буде гасити мільярдні  борги по 7 000 грн на місяць і за що повідомили підозру першому заступнику глави КМДА Миколі Поворознику.
Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський.

Нові подкасти

Популярне цього тижня