Тема Політика

Запитання тут ставимо ми

видавець: Radio NV
Епізодів: 75
В ефірі: Четвер, 15:00 – 16:00

Слухати
Підписатись

Власта Лазур – політична журналістка Радіо Свобода. У проекті "Запитання тут ставимо ми" Власта у форматі hard talk розмовляє з першими обличчями країни, до яких у неї дуже багато запитань

Слухайте у додатку

Епізоди 75

  • 31 хвилина
  • 23 лютого 2022
Запитання тут ставимо ми

Ганна Маляр: На чолі української армії – бойові командири. Ви маєте їм довіряти

В Україні розпочинається призов резервістів. Чи готова Україна до повномасштабного російського вторгнення, що означає евакуація дипломатів, наскільки реальний сценарій окупації Києва і які втрати може понести Україна внаслідок війни? На ці питання відповідає Ганна Маляр, заступниця міністра оборони України в програмі Власти Лазур Запитання тут ставимо ми. 

  • 31 хвилина
  • 17 лютого 2022
Запитання тут ставимо ми

Роман Костенко: Росії не вистачить ні сил, ні засобів захопити Київ

Чи справді Росія відводить війська від українського кордону і за скільки часу окупанти можуть взяти Київ? Чого потребує українська армія і чому указ Зеленського про перехід України на професійну армію – це популізм? На ці питання відповідає депутат фракції Голос, секретар комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко у програмі Власти Лазур «Запитання тут ставимо ми».

  • 33 хвилини
  • 10 лютого 2022
Запитання тут ставимо ми

Відставка Монастирського, справа Порошенка, конкурс на керівника НАБУ — Сергій Іонушас

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення міністра МВС Монастирського після публікації відео ДТП за участю нардепа Трухіна. Чи міг Денис Монастирський приховувати обставини аварії від суспільства і наскільки його відставка є реальною? Хто і чому гальмує конкурс на керівника НАБУ, і чи впливає Олег Татаров на правоохоронні органи? Хто замовив справу проти Порошенка і чи є там ознаки державної зради? На ці питання відповідає народний депутат від Слуги народу, голова комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас у програмі Власти Лазур «Запитання тут ставимо ми»

  • 32 хвилини
  • 3 лютого 2022
Запитання тут ставимо ми

Анка Фельдгузен: За Північний потік-2 мені завжди було соромно

Зброя для України: чому Німеччина відмовляється поставляти зброю Україні? На які санкції готова Німеччина щодо Росії у разі вторгнення в Україну? Чи запрацює Північний потік-2?
На ці питання відповідає Анка Фельдгузен, посол Німеччини в Україні у програмі Запитання тут ставимо ми. 

Автори і ведучі

Нові подкасти

Популярне цього тижня