Де дощ?

видавець: Маша Цяпута
Епізодів: 28

Слухати
Підписатись

Українськомовний подкаст «Де дощ?» - ми незалежні і чесні, ми хочемо впливати на розвиток свідомого суспільства українців. 

На випусках, Марія [засновниця подкасту] спілкується із різними людьми, які є щирими у своїх словах. 

Тут ви знайдете думки про культуру, мову, музику, політику, психологію. І ще багато різних, справжніх думок, від не фальшивих людей.  

Наш інстаграм - https://www.instagram.com/de.dosch/  

 ПАТРЕОН: https://www.patreon.com/dedosch  

Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!

Слухайте у додатку

Епізоди 28

  • 24 хвилини
  • 12 квітня
Де дощ?

#28 byMe - Аліна та Діма Сердюк. Бренд, який закохує українців в українське

Бренд, який надихає. Радіємо, що в Україні є такі люди, як Аліна та Діма - засновники бренду byMe, який своєю щирою місією кожного дня працює, створює та закохує українців в українське. Обов'язково послухайте до кінця та поширте подкаст своїм друзям. Це той випадок, коли український бізнес по-справжньому, з душею та до деталей - придумує, піклується, допомагає, нагадує про важливе. Це люди, які формують нашу культуру. Дякуємо Аліні, Дімі та всій команді бренду byMe. 00:00 - Вступ 01:37 - Процес створення та розробка колекцій byMe. Хто все придумує? Як це відбувається? 04:23 - Як в стосунках вести бізнес? 05:29 - Поява глибокого пізнання України 09:40 - Підтримки ЛГБТ+ людей, дітей-сиріт, безпритульних тварин та інших меншин в Україні 10:52 - Волонтерство. Як ви впливаєте на світ? 13:08 - Допомога переселенцям 16:25 - Чи є у вас поклик брати участь в політичних процесах? 17:39 - Які зміни в економічній системі допомогли б українському бізнесу? 19:09 - Як сучасний бізнес може долучитися до залучення військовослужбовців в соціалізацію? 21:53 - Рекомендації byMe - https://www.instagram.com/tm.byme/   https://byme.ua/  Аліна Сердюк - https://www.instagram.com/alina_byme/  Діма Сердюк - https://www.instagram.com/renessound_dm/  Марія Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa  Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/    Режисер монтажу - Ілля Горобцов Звук - 4Ears Sound Production Підтримати подкаст фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!

  • 49 хвилин
  • 25 березня
Де дощ?

#27 В‘ятрович: про історію на НМТ, деколонізацію, Ткаченка, міністра освіти Лісового та закон 6341

Розмова з істориком та народним депутатом України - Володимиром В'ятровичем. 00:00 - Вступ 1:49 - Чому не підтримали правки до законопроєкту 8228-1? Чому не вдалось досягти мети? 5:58 - Позиція щодо 9 травня 7:38 - Що робити далі аби наступного року Історія України була обов'язковою на НМТ? 12:35 - Чи потрібно аби Історія була обов'язковою на конституційному рівні? 17:01 - Про деколонізацію 26:00 - Про трансляцію засідань Верховної ради 29:21 - Марафон Єдині новини 32:15 - Ставлення до Ткаченка 39:15 - Чому Європейська солідарність не голосувала за підтримку Оксена Лісового? 43:33 - Про закон 6341 Володимир В'ятрович - https://www.facebook.com/volodymyr.viatrovych Марія Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон «Де дощ?» - www.patreon.com/dedosch Режисер монтажу - Ілля Горобцов Звук - 4Ears Sound Production Підтримати подкаст фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
  • 46 хвилин
  • 15 лютого
Де дощ?

#26 Нарешті ми зрозуміли подвиг ОУН-УПА. Владлен Мараєв | ЩИТ | Де дощ?

Привіт! Це другий випуск рубрики "Робота над помилками" у співпраці із платформою ЩИТ. У даному епізоді ми поспілкувались із істориком та співавтором ютуб-каналу "Історія Без Міфів"- Владленом Мараєвим.

ВИПУСКИ ІЗ КАНАЛУ "ІСТОРІЯ БЕЗ МІФІВ": https://youtu.be/ASi2sBZv_24  https://youtu.be/vI922eS6T7Q  https://youtu.be/A9U4xS853e8   Дякуємо за поширення та підтримку.

00:00 - Вступ 

01:31 - Чому УПА/ОУН є якщо не забороненою то обережною темою за роки Незалежності? 

04:37 - Як викладалась історія про ОУН/УПА? Де ховається правда? 

07:51 - Тема ОУН/УПА на міжнародному рівні: Польща та Ізраїль. 

23:30 - Чому росія та "советский союз" взяли образ Степана Бандери? 

35:49 - Як правильно завести ідеологію ОУН/УПА? 

43:10 - Чи достатньо ми приділяємо уваги до ОУН/УПА?

Ютуб-канал "Історія Без Міфів" - https://www.youtube.com/@IstoriyaBezMifiv  

Владлен Мараєв - https://www.facebook.com/profile.php?id=100008770084313  

Марія Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa  

Катерина Зуденкова - https://instagram.com/kate_zudenkova  

Платформа ЩИТ - https://instagram.com/shchyt.ua  https://shchyt.pro/  

Інстаграм подкасту «Де дощ?» - https://www.instagram.com/de.dosch/  

Патреон «Де дощ?» - www.patreon.com/dedosch  

Підтримати «ЩИТ» - send.monobank.ua/jar/6PinRFX4Me    

Режисер монтажу - Ілля Горобцов

Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!

  • 62 хвилини
  • 31 грудня
Де дощ?

#25 Довге похмілля українців. Кінець. (у співпраці із платформою ЩИТ)

Раді повідомити про нову рубрику наших випусків подкасту, під назвою «Робота над помилками» у співпраці із платформою ЩИТ. Це будуть випуски, у яких ми будемо аналізувати 31 рік Незалежності України, долучати експертів із різних сфер аби пояснити якими були та є українці, що на нас впливало та впливає, чому сталось так, а не інакше, що нас формувало. Які наративи були у нашому середовищі, чому ми толерували все російське, де ми були 8 років, які висновки нам варто зробити і що точно нам не можна повторювати у нашій майбутні історії. Чому ми про це говоримо: Щоб не витерти ноги об пам‘ять та жертви і кров, яка проливається кожного дня. Як тільки ми будемо мовчати - з‘являться ті, які будуть казати про толерантність та про те, що варто все забути і почати все спочатку. Дякуємо за поширення та підтримку. Марія Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Катерина Зуденкова - https://instagram.com/kate_zudenkova Платформа ЩИТ - https://instagram.com/shchyt.ua https://shchyt.pro/ Інстаграм подкасту «Де дощ?» - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон «Де дощ?» - https://www.patreon.com/dedosch Підтримати «ЩИТ» - https://send.monobank.ua/jar/6PinRFX4Me Режисер монтажу - Ілля Горобцов Ідея - Мар'яна Гуцул Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!

Популярне цього тижня